2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس همه نگن من سیاست دارم اون سیاست داره ولی من واقعا هدفم این نبود 

چقدر پیگیر کارهاش و فکر تلافی بودی و خودتو عذاب دادی ؟

سیاست  بقول شما یا رفتار درست  جاری

هر ادم عاقلی باید تو موقعیت های متفاوت عاقلانه ترین رفتار رو داشته باشه که متاسفانه نداری شما

2731
آره رفتم گرفتم چرا نرم مگه جرم کردم 

بعضی چیزا جرم نیست ولی درست نیست. ببین الان توی زندگیت چه تاثیری گذاشته، همه تو را حساس و چیزای دیگه می‌پندارند، جازیت میگه عروسیم خراب شده، همه فهمیدن که پشت کردی به عروس، الان با برادر شوهرت توی هیچ مراسمی نیستید، به عکس ارزش داشت؟ تو که برای آشتی میخواستی بری، عکس که برات مهم نبود پس چرا رفتی عکس گرفتی؟ 

آره رفتم گرفتم چرا نرم مگه جرم کردم 

واقعا روت شد بری؟

من جای جاریت بودم میگفتم گور بابای عروسی همونجا تک تک گیساتو میکندم

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        
طفلی جاریش .حق داره نخواد ببینه اینو . ایشون که  جاریش بی دعوت اومده   کابینت خونه خالیو ...

خیلی چیزارو نمیشه تو اینجا گفت ولی اونم با من زیاد خوب نبود 

2738
بوگو😂

جاری منم طبق گفته تو ایا سلیطه بازی در آورده با کارش از چشم افتاده؟جریانش یکم طولانیه فقط بگم از اول خوب بود و بودیم تا یه روز رفت رو حرفام دروغ گذاشت و تو خانواده جنگ بپا کرد در حدی که شوهرم منو برد خونه بابام.خلاصه ماجرا ختم بخیر شد ودستش رو شد دروغ میگه بیشترشو هرچی گفته و نگفته بودم برابقیه گفت ولی من بجز قسمتای دروغ گفت و حرفای خودش دهنم گذاشت هیچی نگفتم.دیروز زنگ زد جیغ و داد تو داری میونه من و شوهرمو بهم میزنی چرا دو تا کلوم باهم حرف زدیم رفتی گفتی.منم گفتم اگه برات مهم بود از اول چرت و پرت نمیگفتی حالام برو پی کارت.برگشته میگه به احترام شوهرت هیچی نمیگم😐وگرنه دارم برات گفتم حرفی نبوده نزده باشی دوس داری بگو بازم.البته یه حرف خوشگل پیش من داره که میدونم برادرشوهرم بخدا روانیه بشنوه طلاقش میده.حالا اینم سلیطه اس؟

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
کیا مث من دلشون برا جاری اسی کبابه ک اشکش درومد روز عروسیش؟😐

والله من .

تر زده به اعصاب چند نفر خصوصا جاری .برای منفعت طلبی خودش.

بعد میگه چرا پدرشوهرم برای جاریم طلا میخره برای من نه .

به نطرم زیادی تو دست وپایی و خودنمایی میکنی  رفتار جاریت خیلی عاقلانه است که کم محلی میکنه و م ...

شما میگین عاقلانه من میگم موذی باغ رو دیدم همچین تحفه ای نبود ولی اونم اشک منو درآورد آرایشم خراب شد نذاشت برم 

2706