2726
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 156 پست
واقعا من نمی فهمم فازت چیه عزیزم به اون حق بده والله تا حالا کسی برا باغ با عروس نرفته برا ما که این ...

من اگه بچگانه رفتار میکردم واسه آشتی قدم جلو نمیذاشتم جاریم داره بچگانه رفتار میکنه 

حتی تو روز پاتختی ما یه رسم داریم آب میپاچه عروس سر مهمونا چتد قطره به من که رسید نریخت منم بلند شدم ...

راستش رو بخوای توی روز عروسیش حکم سوهان روح رو داشتی ،این رو بهت گفتم که بیشتراز این خودت رو خراب نکنی،سنگین باش ،توی باغ عکس نمی گرفتی زمین به  آسمون می یومد ؟!اصرارت خیلی بچگانه بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواستم برم باغ عکس بگیرم واقعا چه ارتباطی به پیگیر بودن کارای اون داره مگه کی هست

خب می‌رفتی یه باغ دیگه این کارای که تو کردی به همه ثابت کردی که داری جاری بازی درمیاری منم بودم نمی‌خواستم کسی بیاد و تو باغ مزاحمم بشه 

2728
من خواستم برم باغ عکس بگیرم واقعا چه ارتباطی به پیگیر بودن کارای اون داره مگه کی هست

چقدر شخصیت خودت و پایین اوردی با این کارها 

هم اصرارمثلا رفتن برای آشتی  عکس زوری تو باغ 

بعدم تلفن زدن پدر شوهر بیچاره انداختیش بین دوتا عروس

همین اول کاری خودتو  خیلی سطح پایین و پیله نشون دادی

چقدر بچه ای دلش نمی‌خواسته باهات عکس بگیره قبل تالار رفتی توی عروسی خودتو خااار کردی، اتفاقا همه ف ...

من به همه فهموندم حتی روز پاتختی همه گفتن ما تورو دوس داریم ناراحت شدن بلند شدم برم ولی اون نشسته بود خیلی ریلکس لبخند میزد این کاراش لیمو درمیاره

والامنم حق رو می دم به جاریت  اول اینکه واقعا همه ی عروسا دوس دارن وقتی وارد تالار میشن ...

نمیدونم چرا همه رو ارایش و میکاپ حساسن بقیه نبینن😐جاریم و بچه هاش و شوهرش روز عروسی ما با پول ما با عکاس ما کلی عکس گرفتن خانوادگی برای خودشون پولشم شوهر بدبختم داد هیچم مثل اینا نکردم فقط حرصم سر پولش بود انداختن رو دوش شوهرم مـوندم اخه این باغ و ارایش چیه همه میگن نباید نباید

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀

شما تو تالار پشت کردی 

اونم روز پاتختی تلافی کرده مساوی هستین 

ولی واسه عکس و.... حق با جاری هست 

جا و مکان و زمان واسه آشتی داشتین

قبول کنید شما با ی تیر میخواستین دو نشون بزنید 

با خودت صادق باش 

قصدت فقط و فقط آشتی نبوده 

عکس اولیویتت بوده 

استارتر میگی اون سیاست داره تو نداری

ولی تو خیلی با سیاست تر از اونی 

قشنگ میخواستی به بهونه اشتی بری باغ جاریت 

عروسی و از دماغش در بیاری

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        
لجش گرفته چرا من شب عروسیش پشتمو کردم بهش گفته روز عروسیمو خراب کرده انقد بهمون فشار آورده اشک منو ت ...

حالا چه اصراری بود قفلی زده بودین اعصابشونو خورد کردین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چه طور دلت اومد باهاش این کارا کنی، خب اون باغ را یه روز دیگه میگرفتی 

چرا همه یه جوری حرف میزنن انگار من مقصرم ما حالا حالا میخواییم با هم رفت و آمد کنیم چرا باید جاری بازی دربیاره نذاره

من به همه فهموندم حتی روز پاتختی همه گفتن ما تورو دوس داریم ناراحت شدن بلند شدم برم ولی اون نشسته بو ...

ناراحت شدن از رفتنت چون با بچه بازی داشتی آبروریزی میکردی

همون که مادرشوهرت بهت گفت

کاش یاد میگرفتن با سر و صدا و کولی بازی، نه تنها جذاب نمیشین بلکه از چشم میفتین

واسه عکس، واسه باغ، واسه چند قطره آب... 

بديش اینجاس وقتی ازدواج میکنین لباس رزم میپوشن واسه دعوا حالا با هرکی شد، از مادر شوهر و خواهر شوهر گرفته تا جاری

من به همه فهموندم حتی روز پاتختی همه گفتن ما تورو دوس داریم ناراحت شدن بلند شدم برم ولی اون نشسته بو ...

چقدر جاریت عاقلانه رفتار کرده 

چطور به همه فهموندی!  

چه حرکات عجیبی داری به نطرم خیلی تابلو حسودی میکنی 

مطمئن باش مسخره ات میکنن

2706