2726

پسر خالم میخواد بره خواستگاری یه دختر که روانشناسی خونده بعد خالم میگه اینایی که روانشناسی میخونن خیلی زیاد اطلاعات در مورد مسائل زناشویی دارن ،روشون خوبه😐وااا مگه پزشکی میخونن اخه😂خیلی جالب بود برام واقعن.چه ربطی داره  اخه🤣 نمیفمم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

درسته.... منم یکی از شاخه های روانشناسی ام... هر روز ژورنال کلاب س س ک و روابط داشتیم تو دانشکده...

کلی بر اطلاعاتمون افزوده شد  

میومدم برای زنای خاندان کلاس های زفع اشکال میذاشتم  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

خب درسته دیگه اصن چه ربطی به پزشکی داره مگه روابط زناشویی همش س.ک.س منظورش نحوه برخورد با شوهرو مدیریت کنترل موقعیت و روابطه عزیزم که کاملا به روانشناسی ربط داره

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
2706