1874
2106

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

خیلی مهم : اینجا کسی هست که کد ملیش با 011 شروع بشه ؟ ؟   از فضولی دارم میمیرم میخوام سن ...

اشتباهه

این کاربری برا 3 نفر بود🙄یکیمون دعوا کرد رفت😂تاپیک ها هرکدام برای فرد جدایی است ❤️تاپیک خنده دار دیدید مارم تگ کنید 😂😂😂😙                            
2124
عدد چهارم و سال تولدت رو میشه بگی تا مقایسه کنم با اون فرد ؟

واسه دخترمن ۰۱۱هست یکیش متولد۸۷

اون یکی متولد۸۹

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
عدد بعد از ۰۱۱ برای دختر متولد ۸۷ تون میدونید چنده ؟

۰۱۱۶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
ممنون دخترمتولد ۸۹ تون عدد چهارم کد ملیش ۸ هست ؟ یعنی دو تا بیشتر از ۸۷ ؟ فکر کنم این الگو برای هم ...

نه واسه دختر۸۹عدداولش دیدم ۰۱۲هستش این ۰۱۱واسه۸۷ب پایینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
ممنون این الگویی که من میگم برای کسایی که سه شماره اولشون مثل هم باشه فکر میکنم درست باشه 

اره درسته حالا اون طرف شماره کدش چنده بگومن واسه دخترهمسایمونم نگاه میکنم بهت میگم چندتادختراز دخترم کوچیکتراینجاهاهست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون طرف 0110 هست 

میپرسم بهت خبرمیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عدد چهارم کارت کلیک صفر هست اما اینجوری که تو میگی نیست

یعنی کد ملی شما 0110 هست ؟ 

این الگویی که من میگم برای افرادیه که سه شماره اولشون مثل هم باشه بعد شماره چهارم  رو مقایسه کرد

ممنون این الگویی که من میگم برای کسایی که سه شماره اولشون مثل هم باشه فکر میکنم درست باشه 

یعنی چی که سه شماره اولشون مثل هم باشه ؟ شماره ی چی؟

از نظر من یکی از چیزای خوب تو دنیا منطق و عدالته که متاسفانه همه کسی اونو ندارن
کسایی که اول کد ملیشون مثل همه با مقایسه عدد چهارم کد ملیشون میشه سنشونو فهمید میخوام سن یه نفرو بدو ...

چجوری میشه سن بفهمی ؟ من که تو کد ملیم اصلا تاریخ تولدم نیست

یعنی کد ملی شما 0110 هست ؟  این الگویی که من میگم برای افرادیه که سه شماره اولشون مثل هم باشه ...

نگفتی ها 

اون پیامی که الان دادی من ندیدمش زود پاک کردی

دوباره میگم  مثلا کد ملی 0110 اگر متولد ۷۱ باشه  کد ملی ۰۱۱۳ متولد ۷۴ هست  ...

ربطی نداره ، شماره اول کدملی واسه همون شهریه که توش بدنیا اومدی ، ربطی به تاریخ تولد نداره که 

سه شماره اول برای محل تولد شماره چهارم به سال تولد ربط داره 

ولی واسه من که اینطور نیست

2129