2726
عنوان

خوابم نمیبره بعدا ک..... از مامان بابام خجالت میکشم😐😐😐😱😿😭

| مشاهده متن کامل بحث + 47990 بازدید | 790 پست
فک کردم فقط خودم اینطوریم😂 ولی واسم دغدغه نیس گاهی به ذهنم میاد 

وای خدا روشکر شدیم دو تا

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وات د فاخ😂

من هنوز به هیچکس جز شوهرم نگفتم حاملم فردا میخوام برم بگم استرس دارم😂

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
2728
منم امشب به‌شوهرم‌گفتم‌روم‌نمیشه بعدا چجوری بگیم ما بچه دار شدیم

گف چجوری😐

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

دغدغه منم هس...مامانتون بهتون یاد داد یا اگه بلد بودین نگفت از کجا مبدونی؟

من،رویایی دارم رویای آزادی💔رویای یک رقص بی وقفه از شادی💔من،رویایی دارم از جنس بیداری💔رویای تسکین این درد تکراری
گف چجوری😐

گفت کاری نداره شیرینی می‌خریم میریم‌میگیم نوه دار شدین مبارکه 

🥴🥴🥴🥴

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

من الان سومین بارداریمه و دومی سقط شد ویه پسر 6.5ساله دارم بازم خجالت میکشیدم بگم.رفتم تو‌گروه فامیلیمون که خودم و خواهرام و خواهرزاده هام هستن،اونجا گفتم یه خبر جدید..

اگه گفتین کی بارداره،همه گفتن خودت.منم گفتم اوکی و اینطوری بود که چشم تو‌چشمشون وا نستادم که خبر بدم.غیر مستقیم گفتم و همه هم خبر دار شدن.منم خجالت نکشیدم.

وات د فاخ😂 من هنوز به هیچکس جز شوهرم نگفتم حاملم فردا میخوام برم بگم استرس دارم😂

وای چ سخت😱😱

2706