1874
2106

من وقتی بزرگ شدم  

بعد ازدواج کردم  

بعد حامله شدم  

چجوری ب خونوادم بگم  

خجالت میکشم  خیلی زشته واقعا

بی_خوابی# دغدغه_های_شبانه# گیس_فلفل# ‍ 

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

آموخته ام که وقتی ناامید می شوم پروردگارم با تمام عظمتش ناراحت می شود و عاشقانه انتظار می کشد که به رحمتش امیدوار شوم....🍃 خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمی دانم در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطم هاست... تو خود با آرامشت تلاطمم را ارام ساز 🍃

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124

😂😂😂نترس روت میشه بگی

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگلم مامانی خیلی منتظر گرفتنه دستای کوچولوته😍زود بیا پیشمون👼🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2050

نگو 😂😂😂تکذیب کن بگووو عهههه بچه بچه ی کیه 

دوست عزیز.لطفا اگه زیر ۱۶سالته تو هیچچچچ تاپیکی رومن ریپلای نکن..چون من اگه کار بابچه هارو یاد داشتم قطعا مربی مهدکودک میشدم نه اعصابشو دارم نه انرژیشو😘

حالا بذار بزرگ شی بعد یه کاری میکنی😁😁😁

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
فک کردم فقط خودم اینطوریم😂 ولی واسم دغدغه نیس گاهی به ذهنم میاد 

وای خدا روشکر شدیم دو تا

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

وات د فاخ😂

من هنوز به هیچکس جز شوهرم نگفتم حاملم فردا میخوام برم بگم استرس دارم😂

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرمی هستم😍💜تهیونگ لاورم😍🧡بلینکم😍💖پاترهدم😍❤فوراورم😍💓اکسوالم😍💙اول با صدای هفت نفر شروع شد🎤و حالا صدای میلیون ها آدمه🎶من یه سیارم که هفت تا خورشید داره😍💛برام مهم نیست درباره آرمی بودنم چی فکر میکنی من دنیای هفت رنگ خودمو دارم🙃هی جناب هیتر محض اطلاع بنده زبون حیوونا رو بلد نیستم😒방탄소년단💜ما آرمی ها دلتنگ دستایی میشیم که هیچوقت لمسشون نکردیم🙂🖤i wanna just be happier🙂💔بی تی اس تمام زندگیم رو مدیونتونم🥺🤍for everything i need you🧡for everything i want you🥺🧡میدونستی که چشمات دنیامن؟🌎😍i want some good day🙃🖤
منم امشب به‌شوهرم‌گفتم‌روم‌نمیشه بعدا چجوری بگیم ما بچه دار شدیم

گف چجوری😐

2051