2137
2106

خودم👇🏻

رفتم تو خوبی برای این که به من گفت سلام فدات بشم که انسان را از بین می برد که همان روز که به این نتیجه رسیدند 🤣

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️

رفتم تو اتاقم دلتنگ می شوم اگر راهنمایی خواستید من هستم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124

متوجه نشدم چی شدالان😕

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن  ♥                  نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن   ♥                       این چ خورشیدغریبی است ک باحال نزار    ♥              پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن       ♥         شیرمردی ک درآن واقعه هفتادو دوبار            ♥            دست غم برکمرش رفت ولی قولش ن          ♥                 هر کجامینگری نام حسین است وحسین    ♥                  ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن       ♥        ((((((( السلام علیک یااباعبدالله الحسین))))))))              اصلاحسین جنس غمش فرق میکند           این راه عشق پیچ وخَمش فرق میکند                 من عزادار ارباب بی کفنم هستم♥♥♥♥♥♥♥

رفتم پیش بینی و این همه جا خالی دوم شخص مقابل حساس شده طوری صحبت کنیم که من فکر میکنم یک بار دیگه منطقی به نظر می رسد که من فکر میکنم یک بار دیگه هم از لحاظ روحی و روانی و تو مخ زنی در کشورهای اسلامی ایران فیلم هندی ندیدی 

رفتم و در این زمینه به این ترتیب که برای شما ارسال می شود😑😂

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙

رفتم و شونه و در آن فالو هم به این گزارش فارس به این است در این خبر از مردم در ادامه خبر به دست خود آدم میشوند

هلو    ملت ، میتونید عضو این کانال بشید ؟ @vanillA_orchidss مرسی از همتون 🥲
2050

من

رفتم بخوابم تاحالاشده روزاول تعریف اسی نمیدونم فداتشم عشقم😐😑

کاش من روح بودم، باور کن روح خوبی می شدم، نه کسیو اذیت می کردم، نه عین روح های مسخره بی مصرف می شدم، برای خودم سوار وسیله های شهر بازی بسته می شدم، برای خودم کل گلای گل فروشی بو می کردم، از قفسه های کتابخونه های بسته رد می شدم، بلند بلند اهنگ می خوندم و می‌رقصیدم، حالا توام یواشکی هی بغل می کردم، به کی بر میخورد اخه:/    تتلیتی دوآتیشه🔥❤

رفتم 

پیشنهادی نداشت کیبوردم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنید تا نینیم سالم به دنیا بیادیه عده یه جوری میگن شوهر کردن هنر نیست انگار تو مجردی دکترای فیزیک هسته ای گرفتن و چار پنج تا قانون به فیزیک اضافه کردن😏😏😏😏😏
🤣🤣

وایی انقد خندیدم  

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2129