2737
2734
عنوان

لطفاً لطفاً بدون قضاوت بیاین جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 112 پست
دقیقا برای همین هست که دوماه مرخصی گرفت  خودشم می‌دونه عواقب کار رو  ولی کمک میخواد

وقتی به نامحرم نگاه نکنی عاشق هم نمیشی. این خانم مشخصه که چشمش به همکاراش بود تا از یکی شون خوشش بیاد.

شوهر به اون خوبی داره اونوقت به مرد زن و بچه دار دل بسته؟

اگر ذره ای از خدا بترسه هیچ موقع چنین خیانتی نمیکنه.

آدم متاهل و متعهد نمیتونه عاشق شخص دیگه ای غیر از همسرش بشه.

عزیزم کاملا رابطه شما غلط اون مرد متاهله زن داره بچه داره وای از دل شکستن فقد ی جمله بهت میگم هیچ وقت خوشبختی خودت رو بدبختی ی نفر دیگه بنا نکن چون کسی که با اولین نفر زندگیش وفا نکرد ب کسی وفا نخواهد کرد بعد فکر نکن از زنش وبچه هاش جدا بشه فقد ممکنه با دروغ وعده گولت بزنه فرداس که بگی چرا از سوهرم جدا شدم حس ببین شما هم هوسه ن عشق عشق پاکه این فکرا از سرت جدا کن ب خوبی های شوهرت فکر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا توجیهه. مهم اینه که شیطان تو وجودش رخنه کرده. حالا ایشون مهارتشو داره در خروجو نشونش بده ؟ نه چ ...

دارم میبینم خود خوری شو دارم میبینم سعی می‌کنه با آقا رو در رو نشه 

جواب تلفن کاری شو نده که مبادا حرفی بزنه 

اما کم آورده گریه اش آدم رو کباب می‌کنه 

شیطان دقیقا رفته توی زندگیش اما نمیخواد غلطی که زندگی شو خراب کنه انجام بده 

دقیثا به این فکر افتادیم 🙃 اما دنبال جای مطمئن هستیم  ممنون از اینکه نظر دادی عزیزم  مم ...

متوجه نشدم یعنی چی جای مطمئن؟ منظورم دعا گرفتن نبود عزیز. شما سعی کن نبینیش. قرآن هم سعی کن بخونی کمکت میکنه

2731
وقتی به نامحرم نگاه نکنی عاشق هم نمیشی. این خانم مشخصه که چشمش به همکاراش بود تا از یکی شون خوشش بیا ...

برای چی باید نگاه کنه تا خوشش بیاد 

از زمان دبیرستان کار می‌کرده کجا این اتفاق براش افتاده ؟! 

چرا چرا چرا آخه این حرف ها . 

همین رفتار رو با بقیه هم داشته چرا بقیه نیومدن پارو از گلیم دراز تر کنن؟

تازه با بقیه بهتر رفتار می‌کرده با این آقا جدی تر . 

متوجه نشدم یعنی چی جای مطمئن؟ منظورم دعا گرفتن نبود عزیز. شما سعی کن نبینیش. قرآن هم سعی کن بخونی کم ...

ممنون چشم 

آخه من خودم یجا برای خواهر شوهرم چهله گرفتیم که شوهرش با دختره جدا بشه و انجام شد و شوهرش برگشت  اما اون طرف دیگه کار نمیکنه .

صد درصد به هر قیمتی شده بی پولی فشار اقتصادی بیکاری 

کارتو کنار بذار برو جای دیگه دنبال کار

مطمئن باش شما برای فرار از این گناه کارو کنار بذاری خدا خودش یه کار خوب دیگه برات حور میکنه

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
عزیزم کاملا رابطه شما غلط اون مرد متاهله زن داره بچه داره وای از دل شکستن فقد ی جمله بهت میگم هیچ وق ...

واقعا ممنون از نظرت عزیزم 

ممنون 

کاملا بی طرفانه جواب دادی و البته منطقی 

2738
صد درصد به هر قیمتی شده بی پولی فشار اقتصادی بیکاری  کارتو کنار بذار برو جای دیگه دنبال کار م ...

ممنون امیدوارم 💞💞

از مهر فکر کنم بخش کاری جدا میشه میره قسمت دیگه 

اگر درخواست بده دیگه خیلی خیلی کمتر با هم دیده میشن

جالبه تو محیط کار قبلیش هم درگیر همچین رابطه ای شده. شاید یچیزی تو رفتار خودش اشتباهه که این اتفاق داره زنجیره وار تکرار میشه براش .. 

البته بگما بعضیام هستن توهم اینو دارند که همه عاشقشون هستند و بهشون توجه دارند

2706