2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این عطاری الکی ها نری فقط دکتر طب اسلامی هر چی باشه می‌فهمه اینا دیگه ساده هست با یه نسخه آرامش بدست میاری دیگه عصبی و پرخاشگر نمیشی تازه برا شوهرت جذاب تر هم میشی چون ازت آرامش میگیره عزیرم

از این عطاری الکی ها نری فقط دکتر طب اسلامی هر چی باشه می‌فهمه اینا دیگه ساده هست با یه نسخه آرامش ب ...

پیگیر میشم حتما مرسی عزیزم ک وقت گذاشتب

کاربرکوردم🇭🇺☀

تازه من به مرحله دوربین و ظبط مکالمه رسیدن داشتم دیوونه میشدم حالت میفهمم چقدر اشتباه بوده همش هم وسواس ذهنی بوده به خاطر سودای بدنم وگرنه همه شوهر دارن چرا اینکارا رو نمی‌کنند واقعا آرامش بدست میاری حتی تصمیم درست هم میتونی داشته باشی 

2738
پیگیر میشم حتما مرسی عزیزم ک وقت گذاشتب

خواهش میکنم عزیزم فعلا جدایی رو بی خیال شو اول طبعذتو درست کن که تصمیم خوب بگیری بعد با کمک مشاور خوب تصمیم بگیر نه با مشاوره از نی نی سایت 

اینجا رو هم برای عکس کفش و لباس تاپیک بزن نه برا مشکلات شخصی و رابطه زناشویی که بعضی‌ها سو استفاده کنند 

خب عزیز من چرا نمیری پیش روانشناس 

اسی کارش با روانشناس حل نمیشه اونا قرص شیمیایی میدن کلا حال خراب می‌کنه اگه فقط به حرفهای یه دکتر طب اسلامی گوش بدیم میفهمیم ما چقدر سبک زندگیمون اشتباه و چقدر دوریم 

شبا حتما قبل خواب چای گل گاو زبان با نبات کمی هم لیمو بریزید داخلش ، با نبات ،طعم عالییی، هم پوستتون را شففففااااف میکنه هم آرامش بخش هست🍃🌷

در این دنیا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ...چه برسه به فضای مجازی ... 
لطفا هیچ وقته هیچ وقت شوهراتونو امتحان نکنید چون که اولا امکانش هست سرخورده بشید طرف پایه باشه واززن ...

مهمتر از اینکه در واقع به شوهره فهموندید حق داره مزاحم داشته باشه و باید چک بشه و اگر هم به بیراهه رفت باللخره جز حقوقشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اسی کارش با روانشناس حل نمیشه اونا قرص شیمیایی میدن کلا حال خراب می‌کنه اگه فقط به حرفهای یه دکتر طب ...

یادمه اوایل کرونا ،‌ یه متخصص طب سنتی هزاران راهکار برای کرونا داد و خودش از کرونا مرد 

پس لطفا با علم مخالف نباشین 

اطلاعات عمومیت رو هم بالا ببر . روانپزشک دارو میده نه روانشناس . بعدش اگر کسی اختلالات هورمونی داشته باشه ، فقط دارو هست که درست می‌کنه نه یه مشت علف 

عزیزم اینو جدی میگم ناراحت هم نشو وقتی باج میگیری از شوهرت بابت خیانتش مطمئن باش باز این کارو میکنه صد البته که دوسش نداری شاید بخاطر شرایط مالیش موندی و فشار خانوادت و تاپیک قبلتو خوندم بنظرم یکم فک رو ازدواجت فک نکنم خوشبخت شید تو این زندگی باید سنت بره بالاتر برای ازدواج و همسرتم باکارات خسته شده که فقط میخواد جداشید ..

عزیزم چرا بچه بازی در میاری میدونی اگر طلاق بگیری چه روزهای سختی بعدش داری چون دوسش داری و داری جدا میشی چون اشتباه از تو بوده یکم فکر کن حرف های مهم کسی تو پیام نمیگه با هم حرف بزنید در کنار هم نه با پیام بهش بگو چون ی بار خیانت کرده حالت بده و احتیاج داری بهش

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
2706