2726

بچه هاخواهرم چندماهه اززاج سفیدبراعفونت وتنگی واژن استفاده میکنه .چندشب پیش به منم گفت استفاده کن همه عفونتارومیاره بیرون رحمت تمیزتمیزمیشه وجمع میشه رحمت .منم اصلاعفونت نداشتم ولی دیشب یه دونه سایزمتوسطش واستفاده کردم گفتم حالاکه ضرری نداره ولی چندساعت بعدکه رفتم درش بیارم اینقدربسته شده بودکه مردم وزنده شدم ولی درنیمدرفته بودبالا.ازدیشب تاحالااون تومونده .ترشحات آبکی زیاددارم درحدیکه خیس میشه لباسم خیلی ام زیر شکمم تیرمیکشه نمیتونم سرپاوایسم .دیوونه شدم ازغصه چیکارکنم یعنی خطرداره ؟

این چه کاری بود ‌‌که کردی؟

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری دکتر درش بیاری وگرنه عفونت میکنه هااا

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2728

نمدونم چی هست ولی زودبرو دکتر درش بیاره ک خطرناکه😐

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!

فکر کردم میگی ازدواج سفید کردم خخخ 😁

زاج سفید من واسه زیر بغل استفاده کردم 

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     

چرا فک کردم نوشتی ازدواج سفید کردم کمک😐😐🙄🙄🤔🤔

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
اره والاخیلی تنگ شده اصلایه جوری

از کجا گرفتی؟چند؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
خواهرم برام آوردخداچیکارش کنه گفت من خیلی وقته استفاده میکنم

ازش داری عکس بزاری؟ قرصه.شیافه؟

معمولاً برای سفیدی و تمیزی پوست اون ناحیه استفاده میکنن نشنیدم واسه داخل واژن 

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     
2706