1874
2106

پر بازدید کنید 

تاپیک آزاد 

هر چی دلتون میخواد بنویسید و حرف بزنید

لطفا پر بازدید کنید🤞🤞

کاربری مال دو نفره 😌😌

پربازدید دوست داری؟

دوست و شنونده خوبی برای درد دل کردن نیستم😊       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤      یه وقتا چراغا رو خاموش کن که واقعیات تو تاریکی برق بزنن🧡👻         تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂    از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

تاپیک قبلیم خیلی جوابای باحالی دادید دمتون گرم🥰😍

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

مردی خوب و پاک مردیه،....

که با وجود زن های رنگارنگ تو محل کار ، خیابان و پارک و .... فقط چشمش به زنش باشه و فقط همسرش رو زیباترین زن دنیا بدونه..

دختر_ جذااااب و cakeasali ، دوستای خوب و عزیز تر از جانم ❤️ ❤️❤️زودی برگردید . منتظرتون میمونم ..... دوستون دارم  
2050

بچها قراره پر بازدید شه تسبيحاتونو درارید

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورودارم💞                                                                                         اشتیاقی که ب دیدار تو دارد دل من دل من داند و من دانم و دل داند و من... 🥺💔
منم دلم خواست😁😂 نازنیم نازنیم تو دلت ی دریااااس 😂😂😂

لااا لااا لااا😆

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورودارم💞                                                                                         اشتیاقی که ب دیدار تو دارد دل من دل من داند و من دانم و دل داند و من... 🥺💔

چه حوصله ای داریا

یه پست میزاریم توی یه تاپیک تاپیکه میره پربازدید سرسام میگیرم اینقدر نوتیف میاد، حالا فکر کن تاپیک خودمون بره پربازدید اوف🤕

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃
2051