2726
نه خیلی دوست داره خیانت نمیکنه

میشه سوال منم جواب بدی 

من یکی رو دوست دارم بگو دوسم داره ؟؟؟

رفته بر میگرده اگه بر میگرده کی میاد ؟؟؟

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بپرس سوالتو

سلام حس علیرضا بهم چیه؟ حس محمدرضا بهم چیه؟ به کدوم میرسم و چه زمانی؟ ماه تولدم چیه؟

خواهشا توروخدا لطفا این لطف رو درحقم بکن و جواب بده بگبخدا اخه ذهنم درگیره

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
سلام حس علیرضا بهم چیه؟ حس محمدرضا بهم چیه؟ به کدوم میرسم و چه زمانی؟ ماه تولدم چیه؟ خواهشا توروخدا ...

واسه علیرضا مهمی ولی محمدرضا ازت متنفره و میخواد تلافی کنه . ممکنه با ی شخص دیگه ازدواج کنی . متولد پاییز یا زمستونی؟

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد..
من کی عقد میکنم ؟ شخص مد نظر من کی میاد خواستگاری ؟ مشخصات شوهر آینده من چیه ؟

شاید زمستون . میاد ولی خانوادت قبول نمیکنن . شغلش ازاده و هیکلیه چشماش قهوه ای تیره و قد بلند

عزیزم اینا فقط حدسیاته

شاید زمستون . میاد ولی خانوادت قبول نمیکنن . شغلش ازاده و هیکلیه چشماش قهوه ای تیره و قد بلند عز ...

خودم شاغل ارگان دولتی و رسمی میشم ؟

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
واسه علیرضا مهمی ولی محمدرضا ازت متنفره و میخواد تلافی کنه . ممکنه با ی شخص دیگه ازدواج کنی . متولد ...

سلام محمدرضا چی رو میخواد تلافی کنه و چرا ازم متنفره چکار کردم دلیلش چیه؟

برای علیرضا از چه نظر مهم هستم؟ و الان علیرضا تو رابطه هست اگه هست دختره کیه غریبه یا فامیل ظاهرش چیه؟ 

خب با علیرضا دوست میشم یا نامزد یا ازدواج یا چی؟

خواهشا اینارو هم جواب بده برام مهمه بخدا 

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
سلام محمدرضا چی رو میخواد تلافی کنه و چرا ازم متنفره چکار کردم دلیلش چیه؟ برای علیرضا از چه نظر مهم ...

ازت کینه داره قلبشو شکستی . مثل خواهر مهمی براش نه تو رابطه نیست . همینجور عادی گاه گاهی ببینیش

ازت کینه داره قلبشو شکستی . مثل خواهر مهمی براش نه تو رابطه نیست . همینجور عادی گاه گاهی ببینیش

چرا ازم کینه داره چطوری قلبش رو شکستم یعنی چی؟ 

2706