2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318394 بازدید | 2457 پست

هیچی خالم .

النگو خریده بود ، استین مانتو رو تا یقه داده بود بالا هی هم دستشو حرکت میداد🤣

بدبخت النگو ندیده

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بنده خدایی زود حامله شده بود میگفت اره ماشاالله شوهرم خیلی قوی هستش😐

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
بعد من خاستگار داشتم طرف کانادا خونه داشت حتی نگفته بودم بهش 😑

کار خوبی کردی نگفتی. سلامتی قلب دوستت مهم تره😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2728

وااای جاری ام دیگه پدرمان درآورده از بس پز شوهرش و میده خدا نگذره ازش میدونه من شوهرم خوب نیس هر وقت می بینه منو یا زنگ میزنه فقط تعریف از شوهرش و زندگی که براش ساخته میکنه همش هم تو جمع با هم با عشقم و جونم باهم دیگه حرف میزنن چندش ها

کار خوبی کردی نگفتی. سلامتی قلب دوستت مهم تره😂

🤣🤣🤣🤣👌👌

خیلی دوسش دارم خیلی ولی یکم حسود بچم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

دانشجو بودم تو یه مدرسه به عنوان معلم زبان و ریاضی و فیزیک پیش دانشگاهی درس میدادم یعنی انقدر همه جا جار زدم خیلیا هنوزم فکر میکنن مشغولم😂😂😂😂

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2738
دوستم برای جهیزیه اش چند تا تیکه اشو شوهرش گرفته بود می‌گفت اره نامزدم یخچال مارک گرفته گرووون گرفته ...

کاش از قیمت ها اطلاع داشت. کاش...😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
پز طلا که بعدها تو حرف هاش گفت از بدلی فلان جا گرفتم بگید از طرف من میاد تخفیف هم میده بهتون در صور ...

فکر کنم دیگه از پز دادن خسته شده بود😂

کاش از قیمت ها اطلاع داشت. کاش...😂

به خدا همه چیو ارزون گرفته بعد هی به منم پز میده منم خانومی میکنم به روش نمیارم  اه😂😂

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.

همین دیشب تاپیک زدم کسانیکه  عمل بینی کردند تا چند وقت چسب زدید یه نفر گفت خیلی ها برا پز دادن طولانی مدت چسب میزنند 

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
ن دیگ بزرگ شدم یادم نرفته همشم میگم فازم چی بود اون دوران  مثلا ک چی برفرض بقیه بدونن النگو ...

طلاست خواهر من طلا. باید اول بکنی تو قرنیه ی ملت تا بعدش اجازه ی استفاده کردن برات صادر شه

وااای جاری ام دیگه پدرمان درآورده از بس پز شوهرش و میده خدا نگذره ازش میدونه من شوهرم خوب نیس هر وقت ...

حسادت جاری ب جاری خب تو نگو از زندگیت پیش اون ک بدونه چکاریه اصن اون خوب باشه یا بد چ ضرری ب تو میزنه بیخیال بابا😂

2706