2733
2734
عنوان

روانپزشك عالي سراغ دارين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2791 بازدید | 58 پست

دکتر محمد اربابی 

دکتر سعید صدر 

جفتشون استادای دانشگاه هستن 

دکتر اربابی فقط تازگیها یه ذره ویزیتاش فضایی شده ولی به نظرم ادم باید امتحان کنه ببینه خوبه باهاش راحت هست 

دکتر صدر منصفه تا حالا خرج زیادی برای خانوادم درست نکرده بنده خدا یه نسخه میده میگه برو شش ماه چهار ماه دیگه بیا 

به جز دوشنبه هم هر روزی بری ویزیتت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزيزم لطف كردين بهش پيام ميدم  اميدوارم شما هم هميشه شاد باشي و زندگي برات سورپرايزهاي خ ...

زهره خانم سلام

روزتون بخیر

یه سوالی خدمتتون داشتم

شما ماشلام خیلی اهل سفر خارجی هستید و داخل یه تاپیک دیدم که گفته بودید میشه پناهنده شد اونور

مثلا ۵۰ ضمانت بزاریم و بریم اونور و دیگه نیایم

میخاستم بدونم این روش فقط برای آلمان میشه

یا برای نیوزلند یا استرالیا هم میشه،؟؟

و یه سوال دیگه اینکه دیگه نمیتونیم برگردیم ایران؟؟؟

یک دنیا سپاس

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
ممنون عزيم ميشه معرفي كنين فقط مشاوره خوب ميخوام  مشكل هزينه اش نيست مشكل اينكه چون هزينه جلس ...

سلام خانم 

دنبال روان شناس خوب بودید؟ پیدا کردید؟ اگه آره ب منم معرفی کنید 

2728
2738

سلام شما بودین ی تاپیک در مورد رسیدن ب آرزوها زدین و گفتین تا ۴۰ شب داخل برگه بنویسیم؟

میشه بگین ممنون میشم

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^                                دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    
سلام اون تاپیک قفل کرد میشه اسم محصولات پوستی که برام خوبه معرفی کنید من فردا می خوام برم بگیرم؟ من ...

عزيزم من چهل سالمه اخه شما ٢٥سالته محصولاتمون هم با هم فرق ميكنه مثلا من سرم چشم استفادع ميكنم كه براي سن چهل ساله براي شما مناسب نيست اما در كل من خودم مارك ويشي استفادع ميكردم اما خوب بعد تو تحريم گيرم نيومد مجبور شدم مديلن بخرم مارك مديلن رو راضي ام مارك خوبيه الرسان و دورچشمش خوبه استفادع كن من در كا محصولات خاصي استفادع نميكنم بيشتر كلينيك ميرم كارهاي پوستي ميكنم وگرنه محصولات رو هم ميشناسن يه روتين عادي و نرمال رو همه ميشناسن ضدافتاب و تونر و ابزسان و ويتامين سي كه من مارك مديلن ميخرم و اوردينري مارك خوبيه اما گرونه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706