2137
2106
عنوان

روانپزشك عالي سراغ دارين؟

509 بازدید | 24 پست

دوستان لطفا اگر كسي روانشناس يا روانپزشك خوب و عالي و حرفه اي كه خودش كارش رو ديده باشه سراغ داره معرفي كنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

خيلي هاشون اسم الكي در كردن هزينه هاشون فضاييه الكي فقط ميري گوش ميدن سر تكون ميدن بعد چهار تا تكنيك كه تو همه پيج ها هست رو معرفي ميكنند 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
من سراغ دارم رایگان مشاوره میدن😊

تلفنیه؟شمارش چنده؟

اگرداری امضامومیخونی لطفا تا آخربخون..وقتی توی تاپیکی پست میزنم برای استارتر هستش واگربانظرم مخالفی لطفاریپلای نکن..🌷                      و در آخر امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتی دعا کن برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝
من سراغ دارم رایگان مشاوره میدن😊

ممنون عزيم ميشه معرفي كنين

فقط مشاوره خوب ميخوام 

مشكل هزينه اش نيست مشكل اينكه چون هزينه جلسات بالاست الكي لفت ميدن يهو ميبيني چهل جلسه رفتي هيچي به هيچي شده

2050
ممنون  شما پيششون رفتين؟يا كسي رو ديدين پيشش رفته باشه؟ چرا رايگانه؟

ایشون تهران من سنندجم ، تابحال تلفنی و چت باهاشون صحبت کردم

خانم خوبی هستن حرفاشون بمن ک آرامش میده 

چند سال پیش ک حالم بد بود بطور اتفاقی آیدی سرچ کردم آیدی بالا اومد ازون موقع میشناسمشون 

ایشون تهران من سنندجم ، تابحال تلفنی و چت باهاشون صحبت کردم خانم خوبی هستن حرفاشون بمن ک آرامش میده ...

ممنون عزيزم لطف كردين بهش پيام ميدم 

اميدوارم شما هم هميشه شاد باشي و زندگي برات سورپرايزهاي خوبي داشته باشه هيچ وقت هم كارت به اينجور افراد نيافته

لطفا شما هم برام دعا كنين مشكلمون حل بشه 

بازم ممنون عزيرم

2087

دکتر محمد اربابی 

دکتر سعید صدر 

جفتشون استادای دانشگاه هستن 

دکتر اربابی فقط تازگیها یه ذره ویزیتاش فضایی شده ولی به نظرم ادم باید امتحان کنه ببینه خوبه باهاش راحت هست 

دکتر صدر منصفه تا حالا خرج زیادی برای خانوادم درست نکرده بنده خدا یه نسخه میده میگه برو شش ماه چهار ماه دیگه بیا 

به جز دوشنبه هم هر روزی بری ویزیتت میکنه 

ممنون عزيزم لطف كردين بهش پيام ميدم  اميدوارم شما هم هميشه شاد باشي و زندگي برات سورپرايزهاي خ ...

زهره خانم سلام

روزتون بخیر

یه سوالی خدمتتون داشتم

شما ماشلام خیلی اهل سفر خارجی هستید و داخل یه تاپیک دیدم که گفته بودید میشه پناهنده شد اونور

مثلا ۵۰ ضمانت بزاریم و بریم اونور و دیگه نیایم

میخاستم بدونم این روش فقط برای آلمان میشه

یا برای نیوزلند یا استرالیا هم میشه،؟؟

و یه سوال دیگه اینکه دیگه نمیتونیم برگردیم ایران؟؟؟

یک دنیا سپاس

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
ممنون عزيم ميشه معرفي كنين فقط مشاوره خوب ميخوام  مشكل هزينه اش نيست مشكل اينكه چون هزينه جلس ...

سلام خانم 

دنبال روان شناس خوب بودید؟ پیدا کردید؟ اگه آره ب منم معرفی کنید 

1718