2733
2734
عنوان

پاگشای زنداییم 😊😊

106 بازدید | 5 پست

فردا قراره پاگشا بیایین خونه ی ما برا ام چیا درست کنیم شیک و قشنگ و به یاد موندنی باشه😍🤩😘😘

ممنونم از ایده های خوبتون 

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

خواهرشوهرم منو پاگشا کرد . زرشک پلو با مرغ و کشک بادمجون و جامبو درست کرده بود با سالاد سوپ ژله وسبزی خوردن

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم منو پاگشا کرد . زرشک پلو با مرغ و کشک بادمجون و جامبو درست کرده بود با سالاد سوپ ژله وسبز ...

اینا رو چطوری باهم خوردین

مثلا اگه ادم یکم جامبو بخوره دیگه اشتهاش کور میشه

چجوری بعدش زرش پلو بخوری روشم ژله

در توان من که نیست

حالا سوپ باز یه چیزی

2728
اینا رو چطوری باهم خوردین مثلا اگه ادم یکم جامبو بخوره دیگه اشتهاش کور میشه چجوری بعدش زرش پلو بخو ...

ما بینش استراحت میکردیم   

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اینا رو چطوری باهم خوردین مثلا اگه ادم یکم جامبو بخوره دیگه اشتهاش کور میشه چجوری بعدش زرش پلو بخو ...

ما بینش استراحت میکردیم