2733
2739

پارسال مهر بود که تولد یه بلاگر بود به اسم سی سی که شوهرش تو باملند سوپرایزش کرد چه تولدی چه کیکی چه کادویی حتی با صدای خودش یه آهنگ براش خوند که داده بود شعرشو براش سروده بودن و اسم سحرم توش بود 

من اون موقع یک سال بود دنبالش نمیکردم یهو پست تولدشو تو اکسپلور اومد بالا 

شوهر من به خاطر یه مشکل مالی موقت نتوتست کادویی بده واسه تولدم منم تو شرایط روحی خوبی نبودم یادمه خییییلی به هم ریختم حتی گریه کردم 

حالا تازه فهمیدم همون خانم از شوهرش داره طلاق میگیره خوشحال نشدم چون میدونم حتما ناراحته الان اما از دست خودم عصبانی شدم که چرا اون موقع انقدر خودمو اذیت کردم و به شوهرم غر زدم واسه چیزی که واقعی نبود😞😞 

همینه زندگیا مصنوعی شده

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من شاید الانم نتونه واسه تولدم کادوی چند میلیونی بده اما میدونم دوست داشتنش واقعیه 

من واقعا تصمیم گرفتم خودمو با هیچ کس مقایسه نکنم تا آرامش داشته باشم

2731

حالا من هی بگم باطن زندگی خودتونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنید چه فایده؟؟!!!

هر روز فالوئراشون بالاتر میره

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

همه اونا ک تولدای انچنانی میگیرن جاهای خاص و.. همش مفته. پولش رو همه اونایی میدن ک تگ شون میکنن

حالا اونا چرا پولش رو میدن؟از نگاه من و تو

از بین هزاران نگاه صدتا برن ازون خرید کنن بسه براش

بعد شماها بشینید نگاه کنید علت تولد گرفتنم میدونی بی پولیه کار زیاده خستگیه و.. بعد دلخورم بشید

بابا‌همشونو انفالو کنید زندگیاتونو ب فنا میدید

2738

حق داشتی بعضی وقتا ادم تو این موقعیتا گیر میکنه مثل من ک برادرشهورم خیلی جلو چشمم مهربون بود هوای زنشو داشت شوهر منم اینجوری بود ولی من حسادت میکردم دیدم نسبت ب شوهرم عوض میشد همش خریدای عجیب غریب با اینکه وضعیش معمولیه بعد از اون یکی جاریم متوجه شدم خیانت میکنه راستو دروغشو نمیدونم اما پشیمون شدم که قبطه خوردم

کاربری مال دونفره کاراگاه بازی درنیارید ممنون

ازاین به بعد دیگه باورنکن اینستارو

کلا بدی اینستا همینه ک مردم یه لحظه خوشی بقیه رو میبینن و با زندگی خودشون مقایسه میکنن ولی واقعا نمیدونیم در پس پرده چی هست

عزیزم از روی فیلم دودقیقه آیی راجع ب زندگی دیگران قضاوت نکن،،از لحظات کوچیک برا خودت و شوهرت شادی. بساز،از چای و شیرینی ک عصر می‌خورید و کپ میزنید ،از یه پیاده روی ساده

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

استارتر جان این فضای مجازی وعکسا و استوری هایی که دیگران میزارن باعث میشه خیلیا غصه بخورن دلشون بشکنه وحتی باعث میشه کسی که زندگیشو در معرض نمایش بزاره چشم بخوره وزندگی داغون بشه اونم به خاطر اینه که خیلیا آه میکشن وحسرت میخورن در حالی که شاید باطن زندگی طرف اصلا خوب نباشه

عزیزم هیچ وقت خودتونو با دنیای مجازی مقایسه نکنید اونا پولشونو با تبلیغ بدست میارن و کلی بریز بپاش دارن 

و تو همین کار از زندگیشون دور میشن و مهر محبتشون کم میشه 

ولی شما با جون دل زحمت میکشین و محبت و مهرتون بین خودتون و خانواده ات بدون هیچ چشم داشتی هست حتی اونا به بچه هاشونم اهمیت نمیدن درست و حسابی چه فایده 

2706