2194
2106

بله چرا نمیشه البالوهاش دربیار 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

البالو هارو بااب زیاد بدون دراوردن هسته هاش انقدربجوشون تا تقریبا رنگشون به سفیدی بزنه اگه به سفیدی نزد صاف کن ابشو بزارکناردوباره اب بریز بجوشون بعدصاف کن البالوهاروبندازدور بعد همه اب البارو هاروتویه قابلمه باشکر بجوشون تاغلیظ شه بشه شربت 

ترش وشیرین بودن شربت هم بستگی به اندازه شکرش داره

درآینده عروسامو دوست نخواهم داشت😏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اره میشه بریزی باید بپزه هی ابش دربیاد وبا یه چیزیم لهش کن البالو هارو

اگه البالوهارو له نکنه بهتره چون شربتش صافو خوشرنگ میشه 

درعوض ابشو عوض کنید دوباره بجوشونید تا البالو ها بیرنگ وبی طعم بشن

2166
2165

ببین البالو هاتو باهسته دوباربااب بجوشون یعنی ازصافی رد کن بدون این که له کنی دوباره بجوشون تا جایی که هم رنگ البالو به سفیدی بزنه هم یه دونشو بخور ترش نباشه دیگه 

حالا اون اب البالورو که صاف کردی باشکربجوشون مثل عسل بشه یکم شل ترازعسل

آخه من مربا درست میکنم آب نمیریزم توش. میگم اگه آلبالو هارو با آب بجوشونم باعث نمیشه شربتش کپک بزنه ...

باالبالو وشکر میپزی فقط؟ترش نمیشه؟مال ما بیشترش اب هست خوب 

اب رو با شکرمیجوشونیم البالو رو میریزیم توش میپزه میشه مربا 

2183
باالبالو وشکر میپزی فقط؟ترش نمیشه؟مال ما بیشترش اب هست خوب  اب رو با شکرمیجوشونیم البالو رو می ...

نه من آلبالوهارو از هسته جدا میکنم بعد ۲ برابر آلبالوها روش شکر میریزم بعد میزارم ۱۲ ساعت بیرون باشه ک شکر داخل آلبالوها حل بشه بعد میجوشونم میشه مربا.