2726
عنوان

معلمی خیلی کلاس داره ؟

217 بازدید | 23 پست

درحدی که کسی که تازه معلم شده بخواد خودشوبگیره و بگه بقیه ازم میترسن که بهم احترام میذارن؟

باهمچین ادمی باید چه رفتاری داشت بنظرتون خودشو بالا میگیره و بی احترامی میکنه به همه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹

والا من از معلمی بدم میاد به نظرمم هیچ کلاس نداره

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا

معلما که اینقدر ناله میکنن من یاد فقر و فلاکت میفتم

پرستیژ کجا بود

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،بهت تبریک میگم چون تو یه احمق به تمام عیاری                                        

چ کسایی معلم میشن 

اینا میخوان نسل جدید تربیت کنن اوه

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
خیلی خانوادشم میگن بقیه ازش میترسن چون شاغله😐🤦🏻‍♀️😂😂😂

سطح فرهنگ خانوادگیشون پائینه 

تو خودت رو درگیرشون نکن

goftino.com/c/5c74T1 بچه ها گفتن از طریق لینک نمیتونن وارد بشن دوباره گذاشتم لینک رو 
یه بار تو سایت یه خانمی گفت معلمم مردا باهام حرف میزنن تو فامیل منو تو بحثشون شرکت میدن بعدش گفت شما ...

درک نمیکنم این افرادو

ادم باید همیشه فروتن و با شخصیت باشه این چیپ بازیا یعنی چی اخه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
2706