2726

از بس بچه ها م بد غذا شدن دیگه حوصله پخت و پز و غذا دادن به بچه ندارم یعنی اگر بخوام غذا بدم دعوا مون میشه ریخت و پاش و اینا اگر هم ندم عذاب وجدان میگیرم 

کاربر جدید نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخ دس رو دلم نزار که خونه، هیچی نمیخوره، هرکی میبینه میگه چقدر لاغره، فقط و فقط پیتزا😐

دختر منم ازم نوشابه می خواد منم نمیدم یک سالشه ها ، اونم فقط نون پنیر و چای میخوره ب زور والسلام 

کاربر جدید نیستم 
خب بذار گشنش بشه هیچی تو طول روز نده تنقلات اینا حسابی گشنه شد غذا رو بذار جلوش

باور کن چند بار امتحان کردم.بی رمق دراز میکشه لب به غذا نمیزنه داد میزنه آدامس میخوام.هر روز با یه ظرف غذا دنبالشم

باور کن چند بار امتحان کردم.بی رمق دراز میکشه لب به غذا نمیزنه داد میزنه آدامس میخوام.هر روز با یه ظ ...

کم کم خوب میشه عزیزم من پسرم ۵سالشه الان تازه چند ماهه خوب شده یه ذره میخوره ولی هنوزم کمبود وزن داره

کم کم خوب میشه عزیزم من پسرم ۵سالشه الان تازه چند ماهه خوب شده یه ذره میخوره ولی هنوزم کمبود وزن دار ...

خدا برات حفظش کنه.شاید بخندی دختر منم ۸سالشه ولی هنوزم اذیت میکنه.خیلی لاغره.خیلی شلوغه.کم خونی داره.قرص هم هر کاری میکنم نمیخوره.خستم کرده