2733
2734
عنوان

میشه بگید تیتر بتام چطوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 44 پست
والا علت های مختلفی داره ولی نمیشه گفت کدوم علت باعث شده مثل بارداری پوچ ، یه سری دلایل توی گوگل برا ...

منم خارج از رحم شدم دکتر گفت شانسی بوده لوله چپمو هم درآوردن دیگه وحشت دارم از بارداری

گروه نارنجی🧡 وزن اول ۷۵🧡 هدف اول ۷۰🧡 هدف دوم ۶۵🧡 هدف 
منم خارج از رحم شدم دکتر گفت شانسی بوده لوله چپمو هم درآوردن دیگه وحشت دارم از بارداری

آخی عزیزم ، من ولی خودش جذب شد ، میگم بجای نگرانی برو باشگاه و ورزش من مثلن چربی شکمی هم یکی از دلایلش هستش 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم ، من ولی خودش جذب شد ، میگم بجای نگرانی برو باشگاه و ورزش من مثلن چربی شکمی هم یکی از دلای ...

چربی شکمی که خیلی دارم عزیزم ولی اینم به شانسه دوست من خیلی اضافه وزن داره ولی ماشاالله راحت باردار شد

گروه نارنجی🧡 وزن اول ۷۵🧡 هدف اول ۷۰🧡 هدف دوم ۶۵🧡 هدف 
چربی شکمی که خیلی دارم عزیزم ولی اینم به شانسه دوست من خیلی اضافه وزن داره ولی ماشاالله راحت باردار ...

درسته به شانسه ، منم دارم ولی دو ماه بود میرفتم پیلاتس و تو خونه هم یوگا کار میکردم از طریق یوتیوب ، قند و شکر و هله و هوله غذاهای کنسروی آی میوه های پاکتی چیپس و پفک حتی شکلات و بیسکوییت و و خر چی که با آرد سفید بود رو حذف کردم هنوزم رعایت میکنم اصلن دیگه مثل قبل هوس چیزای شیرین نمیکنم ، پیاده روی کن تو خونه برقص ، تحرکت رو ببر بالا من گاهی حین ورزش تو خونه گریه هم میکردم ولی انجام میدادم ، خوابتو منظم کن شب ها قبل از ۱۲ خواب باش صبح ها قبل از ساعت ۸ پاشو صبونه بخور  ، غذاهای مقوی و کم چرب بخور روغن زیتون تخم مرغ محلی و  خرما مویز انجیر شیره ارده بادوم خیس کرده خلاصه همه ی این کارا روی کیفیت تخمک و هورمون ها و یکم سایز شکم کم بشه تاثیر داره ، اصلاح سبک زندگی فلورا تاجیکی رو ببین منم با لایوهای اصلاح سبک زندگی ایشون پیش رفتم ، مطمعنم ایندفعه اتفاقی نمیوفته برات من ذخیره ی تخمدانم هم پایین بود ! تورخدا فک نکن این چیزا چرته من بعد دو ماه روز دوم پریودم فولیکول هام بالای ده بودن قبل از اون همش زیر ده یا نهایت ده بودن ! 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2731
مرسی خیلی ممنون 🙌🏼😍 بخدا شماها هستین آدم رو از نگرانی در میارین ، الان ۵ هفته و ۲ روز هستم خیلی ز ...

منم ۵ هفته و ۲ روز هستم،ساک زرده دیده شد و فتال پل فعلا نه باز گفتن ۳ هفته دیگه سونو بدم،بتام هم ۷۶۴۴ بود

الان شما چی شدی،حالت خوبه ،مشکلی نداری؟

من ۲ روز پیش رفتم پیش دکترم که تیتر بتاهایی که دادم رو ببینه بعد گفت بیا همینجا تو مطب سونو کنم که ببینم ساک بارداری دیده میشه هیچی دیگه ساک داخل رحم بود ولی گفت فتال پل و کیسه زرده رو نتونسته ببینه ده روز دیگه سونو دارم ، خلاصه از یه نگرانی در اومدم یه چیز جدید به نگرانیم اضافه شد ، من خارج از رحمی بودم خودش جذب شده بود خوشبختانه لوله هام آسیب ندیدن 🙌🏼 

2738
من ۲ روز پیش رفتم پیش دکترم که تیتر بتاهایی که دادم رو ببینه بعد گفت بیا همینجا تو مطب سونو کنم ...

من یه بچه دارم،نمی دونم این چه داستانی بود و از کجا در اومده و تا به حال نه شنیده بودم نه سابقه دارم و دورم کسی بوده،از استرس فعلا یه سکته زدم،اینو هفته پیش دادم،الان ۶ هفته ۲ روز شدم،خدا بخواد

من یه بچه دارم،نمی دونم این چه داستانی بود و از کجا در اومده و تا به حال نه شنیده بودم نه سابقه دارم ...

نگران نباش شاید زود بوده فعلن خودمونو‌ با همین سرگرم کنیم تا ببینیم چی پیش میاد 🌹 

نگران نباش گفته برای ۲-۳ هفته دیگه سونو پیشنهاد داده ، من چی دکترم توی مطبش سونو کرده فورن گفت ده روز دیگه تکرار کن ، برای شما رو زده ۵ هفته و دوروز با تاریخ پریودت فرق داره ؟ 

2706