2733
2734

چرا من اینجوری شدم. همش گریه. همش زل میزنم ی جا. همش فکرای منفی. بعد یهو ب خودم میام میگم چ غلطی داری میکنی. دق دارم میکنم. همش حس میکنم دلم و قلبم داره مچاله میشه مخصوصا شبا ک پا میشم بچه هارو شیر بدم و شوهرم خوابه. واویلاست برام. همرو از خودم رنجوندم. افتضاح شده حالم. دکترم آسنترا برام تجویز کرد ولی نگرفتم میگن عوارض داره. کی تموم میشه این افسردگی لعنتی

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دکترت داده چرا نگرفتی!

دوقولو.داری؟

همش از کمبود ویتامینه ذخایر بدنت ته.کشیده

حتما مولتی ویتلمین شبا و صبا کلیسیم بخور با اینا فقط بهتر میشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2728

امگا بخور 

گلم منم مثل توبودم به هدیه خدا توجه کن حق داری درطول روز بگو یکی بیاد کمکت کنه تواستراحت کن 

غذا های تازه بخور آبمیوه خونگی 

روزی یک ساعت برو بیرون قدم بزن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ای وای حیف این روزای خوب🙁به خودت برس حالتم بهترمیشه.

هر روز برا خودت سوپ و آلتابات بپزمغزیجات پودر کن با عسل قاطی کن روزی یکی دوقاشق بخور

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

جاااااان؟؟؟؟ میگن عوارض داره؟؟؟؟ کی گفته اونوقت؟

اقدس خانوم و صغرا خانوم گفتن؟؟؟؟

حرف دکترو ول کردی چسبیدی ب حرف خاله زنکا 

اسنترا بقدری داروی سیفی هست ک برا بچه ۵ ساله هم تجویز میشه 

داروهاتو استفاده کن لطفن و مسخره بازی درنیار 

من نشستم تَهِ گلدون 
2738

بچه ام ۲ سالشه و من همچنان درگیرم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

اصلا مثل من نباش که نخوای به کسی زحمت بدی همه کارارو خودت کنی،جایی نری که مبادا مزاحم باشی با بچه،خونه تنها نمون زیاد،اگر سرکار میرفتی حتما دوباره برو یا مهد بزار بچه هارو یا خونه کسی

سلام عزیزم درک میکنم منم دچارش شده بودم یعنی از یه زن سرزحال و بذله گو به یه زن داغون تبدیل شدم و همش گریه میکردم لطفا برو دکتر دارو بهت میده مصرف کن تا بیشتر نشده من دیر به فکر افتادم دکتر گفت اگه بچت شیرخوار نبود بستریت میکردم ولی بار دارو بهم داد و خدارو شکر خوب شدم حتما برو دکتر

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

تازه مامانای گل سلام، وقتتون بخیر🙌🙌🙌

من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و برای تکمیل کار پایان نامه ام به همکاری مادرانی که تازه زایمان کردند، نیاز دارم🙏
متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم انلاین نمونه جمع کنم😔😔. خواهشا اگر شرایطش رو دارید و همکاری کنید واقعاا لطف بزرگی کردید، فقط ده دقیقه زمان شمارا میگیرد🌷🌷🌷
📍پژوهش زیر در ارتباط با وضعیت روانشناختی تازه مادران است در صورتی که دو هفته تا چهار سه ماه از زایمانتان میگذرد، فرزند اولتان است و از روش های کمک باروری استفاده نکردید، میتوانید آزمون را انجام دهید و یا اگر افرادی با چنین شرایطی میشناسید، ممنون میشوم لینک زیر را برایشان ارسال کنید.
میتوانید از طریق لینک زیر آزمون را شروع کنید.

https://survey.porsline.ir/s/h0k0wyy#?ref=wh

🔴توجه🔴 

دوستای گلم لطفا فقط خانم هایی که تازه زایمان کرده اند (دوهفته تا سه چهار ماه پس از زایمان)، آزمون را انجام دهند.
🔴(لطفا عزیزانی که قبلا پر کردند مجدد پر نکنند)🔴
اگر هم سوالی بود در خدمتم.
پیشاپیش از همیاری و همکاریتان کمال تشکر را دارم🌸🙏