2703
2553

من تازه فهمیدم بیشتر خانوما تو پریودی عصبی میشن و شوهرشون این قضیه رودمیدونه که تو پریودی خانوما کلا عصبی میشن ولی من اصلا عصبی نمیشم کاش زودتر میدونستم الکی حداقل بش میگفتم ناز میکردم بیشتر هوامو داشته باشه😐😐😂

ماله من همش میگه برو آب بخور 😂😂 هنوز کشف نکردم چرا میگه 😂

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مننننن فداش بشم😍لباسامو میشوره زیر رو همه رو

غذا میپره تا ی هفته اول کامل؛میوه پوست میگیره میزاره دهنم؛ واسم کاچی درست میکنه باهفت مغز😍😋دورش بگردم؛ موهامو شونه میکنه میبافه؛ ب مامانش اینا میزنگه میگ این هفته کلا مزاحم خانمم نشید نمتونه کاری کنه شرمنده میشه بعدش خاستیدبیاید قدمتون روچشم؛ کمرمو دلمو ماساژ میده😍عشقهههه ینی تک تککککک

2720
2714
مننننن فداش بشم😍لباسامو میشوره زیر رو همه رو غذا میپره تا ی هفته اول کامل؛میوه پوست میگیره میزاره ...

واقعا.🤔عشقتون پایدااار گلم.فکر میکردم همچین مردی تو رمانهاست.پس تو واقعیت هم وجود داره😂😂😂

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
مننننن فداش بشم😍لباسامو میشوره زیر رو همه رو غذا میپره تا ی هفته اول کامل؛میوه پوست میگیره میزاره ...

این تاپیکت ی چیز دیگه میگه 😏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6948135/همیشه-زنا-دخترا-اینجورین-همیشههههه-اه-اه-اههههه

2706