2137
2106

انگار اون پریوده 😂😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

الان از حمایت های همسرهاشون میگن 

شما  داغ دل تون تازه میشه و ناراحت تر میشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2124

من

خدا خیرش بده😍😍

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭جاری عزیزم ازت متنفرررررررم😎😎ایی تووووووف💦💦حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

شوهر ندارم 

اما اگه ازدواج کنم بهش میگم که خستمون میشه و هوامو داشته باشه 😊❤️

مرد احساسی و لطیف رو دوست دارم ❤️🍉

اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤️حسبناالله🙏🏻❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡❤️🖤💖💛💚💙💜🤍🧡❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤
2050
شوهر ندارم  اما اگه ازدواج کنم بهش میگم که خستمون میشه و هوامو داشته باشه 😊❤️ مرد احساسی ...

کیه که دوس نداره🙄

دقت کردی اکثر وقتا هرچی میخوای برعکسش میشه😐خدایا با این وجود بازم شکرت🙏 حتما حکمتی تو کاره که ما آدما یا نمیفهمیم یا دیر می فهمیم

چون.بی حوصله ام.وکارام میمونه بد اخلاق تر میشه.

بهش گفتم.کاش یک بار خدا شما مردها رو.پریود میکرد ببینید چه.کوفتیه.

البته ادم ها فرق دارند باهم. پریودهای من سخته. خواهرم انکار نه.انگار

کیه که دوس نداره🙄

خو انتخاب اشتباه دارن دیگه 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤️حسبناالله🙏🏻❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡❤️🖤💖💛💚💙💜🤍🧡❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤❤️ 💖💛💚💙💜🤍🧡🖤

من تازه فهمیدم بیشتر خانوما تو پریودی عصبی میشن و شوهرشون این قضیه رودمیدونه که تو پریودی خانوما کلا عصبی میشن ولی من اصلا عصبی نمیشم کاش زودتر میدونستم الکی حداقل بش میگفتم ناز میکردم بیشتر هوامو داشته باشه😐😐😂

ماله من همش میگه برو آب بخور 😂😂 هنوز کشف نکردم چرا میگه 😂

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

مننننن فداش بشم😍لباسامو میشوره زیر رو همه رو

غذا میپره تا ی هفته اول کامل؛میوه پوست میگیره میزاره دهنم؛ واسم کاچی درست میکنه باهفت مغز😍😋دورش بگردم؛ موهامو شونه میکنه میبافه؛ ب مامانش اینا میزنگه میگ این هفته کلا مزاحم خانمم نشید نمتونه کاری کنه شرمنده میشه بعدش خاستیدبیاید قدمتون روچشم؛ کمرمو دلمو ماساژ میده😍عشقهههه ینی تک تککککک

من.ولی متنفره هی میگه تموم نشد تموم نشد.

خو این پیداس سوال ش برا رابطه س 😑

1718