2137
2106
عنوان

چالش آهنگ🎶

10541 بازدید | 1372 پست

سلام اميدوارم خوب باشين🌹

روند تاپيك به اين شكله كه يه قسمت از هر آهنگى رو ميخواين ميخونين

بقيه ادامه ش ميدن

خوبه؟

فقط خواهشاً چت نكنين كه اخطار نگيرين 

اينم اوليش

يه روزى ميرى و ميدونم اون روز نزديكه

دله بزرگم ازت پُره.....

چه باک از باد وقتی ریشه در خاک دارم.

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

این خونه رو کی ساخته....😹

مـنـ بـهـ هـرچیـ خـواسـتـمـ رسـیـدمـ هـچـکـسـ نـمـیـتـونـهـ بـیـنـ مـنـ و آرزوهـامـ فـاصـلـهـ بـنـدازهـ عاشقتم آرمی این حرفیه که اونا همیشه میزنن من کسایی که قلبشون رو در اختیارم گذاشتن فراموش نمیکنم ساکن کشور نامکاندا وقتی دوستشون نداری حق هیت دادن و توهین کردنم نداری یاد بگیریم به علایق همدیگه احترام بذاریم ما آرمیا قشنگ ترین رنگین کمون دنیا رو داریم صارانگهه بی تی اس
2050
سلام... دل بزرگم ازت پُره زخمهای کوچیکه.. قایق کاغذی من اگر چه نشسته ب گِل.. برو ولی بی جواب نمیمونه ...

بعد از اونهمه تنهايى

عشقت همه چيزم شد...

چه باک از باد وقتی ریشه در خاک دارم.
اوستای بنا ساخته😂😂😂

هزاران آفرین بر تو💃

مـنـ بـهـ هـرچیـ خـواسـتـمـ رسـیـدمـ هـچـکـسـ نـمـیـتـونـهـ بـیـنـ مـنـ و آرزوهـامـ فـاصـلـهـ بـنـدازهـ عاشقتم آرمی این حرفیه که اونا همیشه میزنن من کسایی که قلبشون رو در اختیارم گذاشتن فراموش نمیکنم ساکن کشور نامکاندا وقتی دوستشون نداری حق هیت دادن و توهین کردنم نداری یاد بگیریم به علایق همدیگه احترام بذاریم ما آرمیا قشنگ ترین رنگین کمون دنیا رو داریم صارانگهه بی تی اس

هوا سرده کاپشنم کو..

ما هیچ، الهی همه تو                          https://t.me/Gren_springبخشی ازمن                                                  ‍               ‌‍  ‍کاربر۹۷     
دارى به زوره گذشته ها عاشقه من ميمونى...

اخع نگاه تو مث ی ادم عاشق نی😄🎭

🏷هـم قاری قرآن و هـم کافر و دیوانع 
ترنسليت لطفا

شرمنده من گوگل نیستم😐😂

عشقم بخ اطر تو توی این دنیا هستم یا بخاطر تو زنده هستم

آروم میکنی حال بد منو🥺میدونی تو تکی آروم جون من😍❤           https://harfeto.timefriend.net/16307649536885
2051