2726

اگه کاملا رضایت داشتین اسم دکتر و بیمارستانتونو میشه بگین و اگه توضیح اضافه ترم راجب رفتار برخورد پرسنل دارین ممنون میشم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان باردارم پیش دکتری که بچه اولم رو دنیاآورد میرم 

کارش عالیه 

آپدیت انگلیس و بسیار مهربان و دلسوز بیمار 

دکتر بهناز سالور بیمارستان گاندی 

خداااااااااااایا هزاران هزار بار شکرت 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
الان باردارم پیش دکتری که بچه اولم رو دنیاآورد میرم  کارش عالیه  آپدیت انگلیس و بسیار مه ...

عزیزم  کی سزارین کردی سزارینت اختیاری بود نیاز به پول و زیر میزی اضافه به دکتر نبود؟ برای الان که سختگیر شدن چطور؟

عزیزم  که سزارین کردی سزارینت اختیاری بود نیاز به پول و زیر میزی اضافه به دکتر نبود؟ برای الان ...

بله اختیاری بود زیر میزی که باید بدی 

نه  من نمیدم چوح بچه اولم پیش خودش بود 

نه برات انجام میده 

ازش پرسیدم برا دوستم  گفتن بیمارستان گاندی ۱۰ میگیره زیر میزی هم ۴ تومن 

ولی تعریف اضافه نکنم کارش ۲۰ من کمک ندارم و روز دوم خودم کارام رو انجام دادم انقد کارش عالیه

بله اختیاری بود زیر میزی که باید بدی  نه  من نمیدم چوح بچه اولم پیش خودش بود  نه بر ...

چه خوب این قیمتا ماله همین امسالن عزیزم؟ 

یعنی کلا ده بیمارستانه ۴ تومنم برا دکتر هزینه دیگه ایم هست چون من تازه باردار شدم زیاد اطلاعات ندارم

چه خوب این قیمتا ماله همین امسالن عزیزم؟  یعنی کلا ده بیمارستانه ۴ تومنم برا دکتر هزینه دیگه ا ...

بله هفته پیش بهم گفتن 

تازه گاندی هتل بیمارستان و عالیه رسیدگیشون خیلی خوبه من بچه اولم هم خصوصی بودم خیلی راحت بود اصلا اذیت نشدم 

بله هفته پیش بهم گفتن  تازه گاندی هتل بیمارستان و عالیه رسیدگیشون خیلی خوبه من بچه اولم هم خصو ...

مرسی که وقت گذاشتی سپاس فراوان💋❤

چه خوب این قیمتا ماله همین امسالن عزیزم؟  یعنی کلا ده بیمارستانه ۴ تومنم برا دکتر هزینه دیگه ا ...

نه دیگه این فقط هزینه روز زایمانت  باهم ۱۴ میشه