2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من عاشق دختره منم همینطور اما الان ک باردارم برام جنسیتش فرق نمیکنه هرچی باشه هردو دوستش داریم 🌺❤️😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738

شوهر من کلا ب دختر ب عنوان بچه فکر میکنه هروقت میخوایم اسم انتخاب کنیم فقط دختر میگه  

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
باز هم خوبه متوجه. 

اره دختر اینجا محدوده خانواده ها هم خیلی الکی مقید ب عقیده های مسخره ان ک دختر استه بره استه بیاد خانواده شوهرم خیلی چفتن ولی خانواده ما انتخابیه 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

طرف ما همه عشق دخترن کلا الان پسر دوست کم شد برادرشوهر   وپدر شوهر مادر شوهر من یعنی سر بچه من دعا میکردن نوه اول دختر باشه پسر شد 😐 

حالا هی برادر شوهرم میگن من هر کاری الان دارم میکنم برای دختر آیندمه 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

مال من بیشتر دوست داشت چون خواهر و دخترعموو...نداره ولی هیچ تلاشی واسه دختر شدن بچه نکردیم وپسر شد،البته اولیه ولی احتمالا اخری هم هست...وقتی فهمید خوشحال شد،واقعا خوشحاله الان

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍
2706