2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ب خود رسیدن منظور ظاهری؟ چیکار کردی برای رهایی از فکر وخیال

ارتباطم وباخدابیشترکردم، من زیاد میرم توفکر میشه گفت به خودم میام میبینم فکر همه روکردم نگران همه بودم ااین چندلحظه، سریع میگم خدایی هست، وذکرمیگم، خودم سرگرم کارایی که دوس دارم میکنم مثلاقبلارقصیدن واصلا دوست نداشتم ولی الان یکدفعه اهنگ میزارم شروع میکنم به رقصیدن ورزش کردن

عزیزم دوستمون درست میگه

یاد خدا خیلی موثره

من چند روز پیش خیلی غمگین بودم، دوست داشتم حتما با یکی دردودل کنم پیش خودم فکرهام رو که جمع کردم، با خودم گفتم کی بهتر از خدا

درد و دلم رو، نگرانیم رو، و اینکه از یکی دلم خیلی پربود، همه رو به خدا گفتم و گریه کردم، خیلی راحت شدم خیلی 

انگار سبک شدم

اینو بدون در هر لحظه خدایی هست

منم خیلی پیش میاد که حالت‌هایی مثل تو بهم دست بده و فکرم رو مشغول کنه ولی وقتی به خدا فکر میکنم واقعا آروم میشم. به این فکر کن که بالاخره بازگشت همه ما به سوی خداست

ارتباطم وباخدابیشترکردم، من زیاد میرم توفکر میشه گفت به خودم میام میبینم فکر همه روکردم نگران همه بو ...

چقدر مثل منی😔منم ب داداشام ب مشکلاتشون ب بابام مطلومیتش ب وضع اقتصادی کرونا و هزار چیز دیگه فکر میکنم خیلی داغون شدم دیگه😭😭😭

2706