2194
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

واست صلوات میفرستم عزیزم

حستو قشنگ درک میکنم با تمام وجودم💔

من دلم پر میکشه واس یک بی بی چک مثبت.برای 9 ماه حاملگی و یک نی نی تپل و مُپل و سالم😔                                              یک نی نی ک صداش تو خونم بپیچه  با خندیدناش شیطونیاش شلوغ کاریاش و...جون بگیرم بغلش کنم بوش کنم یک بچه ای ک فقط از وجود من وشوهرم باش👪                            من از سکوت خونم بیزاااارم از این روزای تکراری😞                                                                             خدایا حیف نیست ک "شوهرم بابا نشه"  💔         خدایا امیدمو نا امید نکن منتظر "معجزه ت" هستیم❤                                          بچه ها دلم خیلی گرفته این متن رو با قلب شکسته و اشکهای خیس نوشتم واسم دعا کنین ک بدجور نا امیدم❤
2166
2050
عزیزم چندوقت اقدامی

مشکل شوهرت چی بود گلم ؟تعداد یا تحرک؟

حامله ای الآن؟

من دلم پر میکشه واس یک بی بی چک مثبت.برای 9 ماه حاملگی و یک نی نی تپل و مُپل و سالم😔                                              یک نی نی ک صداش تو خونم بپیچه  با خندیدناش شیطونیاش شلوغ کاریاش و...جون بگیرم بغلش کنم بوش کنم یک بچه ای ک فقط از وجود من وشوهرم باش👪                            من از سکوت خونم بیزاااارم از این روزای تکراری😞                                                                             خدایا حیف نیست ک "شوهرم بابا نشه"  💔         خدایا امیدمو نا امید نکن منتظر "معجزه ت" هستیم❤                                          بچه ها دلم خیلی گرفته این متن رو با قلب شکسته و اشکهای خیس نوشتم واسم دعا کنین ک بدجور نا امیدم❤
2183

من واسه پسرم 5سال منتظر بودم قشنگگگگگ میدونم بی بی چک منفی چه حالی داره عزیزم.بعده پسرمم واسه دومی 8ساله اقدامم ولی نتیجه ای نداره

ما 7تا خواهریم با 2تا برادر .خدایا هممونو سلامت نگهدار.مادرمو امسال از دست دادم بدون خداحافظی واسش صلوات بفرستین ممنون میشم😢😢
من واسه پسرم 5سال منتظر بودم قشنگگگگگ میدونم بی بی چک منفی چه حالی داره عزیزم.بعده پسرمم واسه دومی 8 ...

پسرتون رو طبیعی باردار شدین؟

آی وی اف نمیکنین؟

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻🌻🌻🌻🌻🌻
2191