2726

ما یک سالو نیمه عقدیم 

من بنا به دلایلی دیگه اصلا دوسش ندارم هرچی هم تلاش می‌کنم داشته باشم نمیشه و از نظر منطقی هم بخوام فکر کنم موندن باهاش اصلا منطقی نیست

1 ماه ب بهانه کنکور کارشناسی ارشد ازش دور شدم و گفتم بذار این یه ماه فقط رو درسم تمرکز کنم 

ادامشو میگم پست بعد 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب اگردوستش نداری چرا وقت خودتون رو بیخودی صرف میکنین درجریان بذار یکمم به رابطتون وقت بدین اتفاقا خیلی بیشترباید پیش هم باشید

خُدایا!الان که دارم برایت می نویسم خیلی دوست دارم اینوبدونی باتمام وجودم بیشترازانسان های دیگه ای که دوسشون دارم دوستت دارَم!خُدا کاری بکن دری بازکن که اِنءشاالله من وهمسرم واِنءشاالله بَچّه های سالم و صالحی که میدی بهمون چندتا دیگه از زیبایی های قشنگ ونعماتت اضافه میشن ودُنیامون قشنگ ترمیشن!خُدایا!توبهم ضعیف نبودن رویاد دادی مرسی ازت خُدایا❤بگیردستانمان را که آرامش بخش وجودمان توهستی❤😍خُدایا!اِنءشاالله به زودی عروسیمون روبرسون ماروسلامت وصالح وخوشبخت واِنءشاالله یک عُمرعاشق همدیگر بدار😍شُکرگُذارت هستیم پروردگارا!خیلی جاها لایق خوبی های قشنگت نبودیم ناراحتت کردیم ماروببخش🥺واقعا پشیمونیم ولی قول میدیم بهت  که خُدا جونَم اِنءشاالله باخوبی کردن هامون جُبرانش کُنیم! خواهش می کنم خُدایا دست هیچ کس رو توی هیچ یک از زمان های مختلف در زندگیش ول نکن!ببخش خُدایا میدونم همیشه دست ماروگرفتی میگم خواهشا لطفا دست مارو توی اشتباهاتمون ول نکن😍قوربونت برم خُدایا😍خواهشا ماروکنارهم وخانواده هاوفرزندانمون سالم وصالح وخوشبخت باعُمری که بَقاست نگاه دار😍 دوستان عزیز خواهش میکنم هرچندتا صلوات می تونید بفرستیم برای همدیگه🤩ممنونم🤩اِنءشاالله اگر خُدا بخواد عاقبت به خیربشیم اِنءشاالله😍

ای بابا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

جمعه کنکور ارشد رو دادم و تموم ‌شد

امروز هم خودمو زدم ب مریضی که بیرون نریم 

ولی چاره ای نیست من بالاخره فردا باید ببینمش 

خییییلی هم ذوق داره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هی میگه گفتم مامانم قرمه و فسنجون برات درست کنه شام بریم خونه ما 

عصر میام دنبالت بریم بیرون شام خونه ما شبم بمون 

هی ذوق میکنه قراره بعد 1 ماه ببینتم

ولی من حالم بدههههه😭😭😭😭😭😭😭😭😭 نمیدونمم چجوری تصمیممو بهش بگم چجوری بگم تصمیم گرفتم جدا بشیم 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

خب بهش بگو بهش علاقه نداری اینطوری گناه الکی یکیو همینطور منتظر گذاشتی

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
جمعه کنکور ارشد رو دادم و تموم ‌شد امروز هم خودمو زدم ب مریضی که بیرون نریم  ولی چاره ای نیست ...

طفلی نامزدت خیلی سخته براش ولی خوب چون دوسش نداری بهتره باهاش ادامه ندی چون اینجوری هردوتاتون بیشتر اذیت میشید

البته خب دلایلت چیه ک این حسا رو پیداکردی خب ازاول عقد تمیشدی

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
2706