2410
2553

ایشالا

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الهی آمین.. سه ساله درانتظاریم چقددارومحرک تخمدان خوردم وآمپول زدم دریغ ازاینکه جفت لوله هام بسته بو ...

چرا از اول عکس ننداختی

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2714
باتجویزخودت عالی بود😂بعدازعکس باردارشدی؟

تو عکس مشکلی نداشتم😊

همسرمم مجبور شد ازمایش بده

که مشکل اسپرم داشت

نه فعلا

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
منو که بیهوش نکردن پدرم دراومد انقدر جیغ زدم

مگه چجوریه؟ منم یک ساله اقدامم 

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋
2706