2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه تو مرکز گفتن کارای روزمرتون رو بکنید و حتی تو خونه راه برید ک خون رسانی ر رحمت بهتر بشه ب نظرتون باردارم اخه وقتی فالعیت میکنم اینطوری میشم اگ ب خاطر داروهابود ک کلا اینطور میشدم

2728
اخه تو مرکز گفتن کارای روزمرتون رو بکنید و حتی تو خونه راه برید ک خون رسانی ر رحمت بهتر بشه ب نظرتون ...

انجام نده 

استراحت مطلق داشته باش 

برا خونرسانی هم ۱۰ دقیقه پیاده روی سبک داشته باش تو خونه 

من فقط برا استفاده از سرویس بلند میشدم 

اینهمه هزینه و سختی میکشی 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
سلام انشالله بزودی مثبت میشه. ببخشید زحمتتون نشه چنددقیقه وقت میذارید مراحل ای وی اف رو برام‌بگید.از ...

پروسه ای وی اف تقریبا س چهار ماه زمان میبره علاوه بر مدت زمان انجام ازمایش ها رو میگم 

اول ک مراجعه کردی برای پانکچر باید یکماه قرص ال دی بندازی همراه داروهای تقویت تخمک و اسپرم 

بعد پری میشی دوباره میری برای سونو اگ کیستی چیزی نباشه امپول تحریک تخمک میدن ک حدود دوهفته زمان میبره بعد تو این مدت حداقل ی ۴ دفع باید بری سونو برای وضعیت تخمک ها بعد اگ تخمک های خوبی برات درست شده بود پانکچر میشی بعد از تشکیل جنین احتمال داره برات هم فرش انتقال بدن یعنی ۳ روز بعد پانکچر ولی اگ هایپر بشی احتمالا انتقالت بمونه واسه دو س ماه بعد

اخه تو مرکز گفتن کارای روزمرتون رو بکنید و حتی تو خونه راه برید ک خون رسانی ر رحمت بهتر بشه ب نظرتون ...

باید صبر کنی و استراحت روزهای اول که جنین بتونه به دیواره بچسبه 

از روز ۱۰ ببعد پیاده روی سبک داشته باش 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2738
انجام نده  استراحت مطلق داشته باش  برا خونرسانی هم ۱۰ دقیقه پیاده روی سبک داشته باش تو خ ...

مثبت شدی شما ؟

کمرم ک درد میگیره هم خوشحال میشم هم ناراحت میگم شاید جنینام لانه گزینی کردن چون بعد کار کردن درد میگیره اگ ب خاطر داروهابود همش درد میگرفت

باید صبر کنی و استراحت روزهای اول که جنین بتونه به دیواره بچسبه  از روز ۱۰ ببعد پیاده روی سبک ...

گلم حالا نمیدونی من مشکل معده دارم یعنی روزی دوس بار حتی گلاب ب روت استفراغم دارم ب نظرت دیگه صددرصد جنینام دفع شدن با استفراغ اره!

مثبت شدی شما ؟ کمرم ک درد میگیره هم خوشحال میشم هم ناراحت میگم شاید جنینام لانه گزینی کردن چون بعد ...

من مثبت شد الان ۸ ماهمه

فشار میاری به کمرت و درد میگیره

پروسه ای وی اف تقریبا س چهار ماه زمان میبره علاوه بر مدت زمان انجام ازمایش ها رو میگم  اول ک م ...

خیلی خیلی ممنونم از توضیحاتت. سونو ها رو باید تو همون مرکز بدم یا شهر خودمم میتونم؟اخه با مرکز ۴ ساعت فاصله دارم

گلم حالا نمیدونی من مشکل معده دارم یعنی روزی دوس بار حتی گلاب ب روت استفراغم دارم ب نظرت دیگه صددرصد ...

نه عزیزم این چه حرفیه 

خدایی نکرده دفع بشه لخته میبینی 

2706