2737
2734
عنوان

شیردادن ب دو قلو 14 روزه

2643 بازدید | 68 پست

بچه هام چهارده روزه ک ب دنیا اومدن.الان دو ساعت تا ی ساعت ی بار شیر میخورن سی سیسی

یا بیست سیسی شیر خشک. قبلشم اندازه ی رب ده دقیقه سینه خودم. همش فک میکنم کمه☹️سینه خودمو ک اصن محاله بعد ی رب بخورن. یکیشون همون ده دقیقه رم فقط ب عنوان پستونک استفاده میکنه. درمونده و افسرده شدم نمیدونم چ غلطی بکنم. مامانمم گیر داده ک باید شیر مادر بدی بهشون. خسته شدم ب خدا

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

عزیزم کافیه پسر من ۳۰ سی سی رو دوساعت سیرنگهش میذلشت 

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوش قدم باشن عزیزم....تا جایی که میتونی شیر خودتو بده درکنارشم شیر خشک کمکی هم بده که خودتم اذیت نشی..به مادرتم صحبت کن بگو دوقلو قضیش با تک قلو فرق میکنه 

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
الان مشکلت چیه

مشکلم اینه ک ببینم کس دیگه ای هست دوقلو داشته باشه ببینم چ کار کرده برای شیر خودش؟!! چرا من هرچی تلاش میکنم شیرم زیاد نمیشه

2738
عزیزم کافیه پسر من ۳۰ سی سی رو دوساعت سیرنگهش میذلشت 

خب ی سیسی ب یکیشون بدم اون یکی گشنه میمونه. بعد من با شیر دوش میدوشم تا قطره ی اخر میشه سی تا. اینا ک مک میزنن ک سی تا نمیشه. 

مبارکه عزیزم🥰اوایل کم شیر میخورن،یه کم که بگذره فکشون به مک زدن عادت میکنه و شیر بیشتری میخوان،فعلا تاجاییکه شیرت سیرشون میکنه بهشون بده،بعدش شیرخشک میدی،شیرافزا میخوری؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
مشکلم اینه ک ببینم کس دیگه ای هست دوقلو داشته باشه ببینم چ کار کرده برای شیر خودش؟!! چرا من هرچی تلا ...

عزیزم تازه زایمان کردی زیاد میشه بعدم تو داری دوتا بچه شیر میدی قطعا چیزی تو سینت نمیمونه 

اگه همون اول زیاد بشه که بچه ها جون ندارن میک بزنن سینت ورم می‌کنه صبر کن یک ماه دیگه همه چیز رو روال میفته 

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
گلم اگه بشه که از شیرخودت بدی که بهتر ولی وقتی نیست نیسک دیگه  راستی دوقلو هات چین  با د ...

دوس دارم بدم ولی هر کار میکنم زیاد نمیشه شیرم☹️

لتروزول خوردم

مشکلم اینه ک ببینم کس دیگه ای هست دوقلو داشته باشه ببینم چ کار کرده برای شیر خودش؟!! چرا من هرچی تلا ...

عزیزم خداحفظشون کنه....دمنوش رازیانه و شنبلیله زیاد بخور  و توهمین سایت دیدم میگفتن قرص لاکتاول معجزه میکنه اما تجربه شخصی خودم نیس

شما چه بخوای چه نخوای اونا بالاخره شیر خشک میخورن چون سر شیشه شیشه شیر مکیدنش راحته شیر خودت کفاف دوتا بچه رو نمیده 

دوقلوهای خواهر شوهر منم ۶ ماهشونه با شیر خشک بزرگ شدن شیر خودش کمه حالا خودشم ۱۰۰ کیلو وزن داره ها

زیاد به حرف اطرافیان توجه نکن شیر خودتم تا هرموقع میتونی بده به عنوان تقویت بچه ها 

من شیرم به زور کفاف یه بچه ۴ ماهه رو میده چه توقعی دارن دیگران اخه

خوش قدم باشن عزیزم....تا جایی که میتونی شیر خودتو بده درکنارشم شیر خشک کمکی هم بده که خودتم اذیت نشی ...

هزار بار بهش گفتم. قضیه اینه ک الان بیشتر شیر خشک دارن میخورن تا شیر منو. و همش مامانم میگه شیرخشکو ک قطع کنی بری رو غذا اینا یهو هزار تا مریضی ازشون در میاد چون شیر مادر کم خوردن

انقددددد عذاب وجدان میگیرم اینو میگه ک نگو. همین جوریشم یکیشون دماغش کیپ شده. هرچی هم قطره میریزم فایده ای نداره همش خر خر میکنه. 

2706