2737
2734

هیرویت

امگا۳

بیوتین

مولتی ویتامین

منیزیم

خریدم شد ۲۶۰🥵

بگین کم شده تا دق نخورم😂😂😂😂

کاربری قدیمی که بی دلیل تعلیق شد🌚

خوبه که 

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشمال نداره ب حاس تاثیرشو ببینی خالت خوب میشع من سیصد و هشتاد تومن دادم شش ورق زینک خارجی ولی ریزش م ...

پس تنها نیستم😁اره واقعا منم ترسیدم ریزش مو بگیرم اخه رژیمم سخته

کاربری قدیمی که بی دلیل تعلیق شد🌚

عزیزم 😁

ایییییین همه قرص خریدی شده دویست و شصت تومن(لباتو غنچه کن و مبلغو بخون، دیدی کمتر به نظر رسید؟!!!😄😄)

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
اشکال نداره ب حاس تاثیرشو ببینی حالت خوب میشع من سیصد و هشتاد تومن دادم شش ورق زینک خارجی ولی ریزش م ...

عزیزم عکس زینک و میدی منم  ریزش نو دارم

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2738

حداقل خوبه تقویتیه من راکوتان برا پوستم میخوردم و هربار که میخریدم 700 800 میشد

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز

خداروشکر کن که پیدا شده حداقل داروهات

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️