2737
2734

عجله نکن بذار از موعدت بگذره 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نشون میده

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
اره میدونم ولی تولد شوهرمه میخام اگ نشون میده برم ک سوپ ریزش کنم😁

منم میخواستم سالگرد ازدواج غافلگیر کنم نشد، دیروزش بی بی هاله خییلی کمرنگ انداخت فردای موعد هیییچچچ. نقشه هام خراب شد 😁 هنوزم نشدم البته

کاربر خیییلیییی قدیمی، 📌عضویت قبل👈 93😯(چقدر روزها و ماه ها و سالها زود میگذره😬). 📎سه ساله منتظرم... برای زود باردار شدنم صلوات میفرستی دوست عزیزم؟ 🌹

والا از من میشنوی نرو ازمایش. 

چون هنوز از موعدت نگذشت. 

هرموقع گذشت اون‌موقع برو. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2738
منم میخواستم سالگرد ازدواج غافلگیر کنم نشد، دیروزش بی بی هاله خییلی کمرنگ انداخت فردای موعد هیییچچچ. ...

یعنی چی؟ 

یعنی بی بی چت مثبت کاذب بود؟ 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
منم میخواستم سالگرد ازدواج غافلگیر کنم نشد، دیروزش بی بی هاله خییلی کمرنگ انداخت فردای موعد هیییچچچ. ...

خخخخ وای نمیدونم منم میرم امروز خداکنه باشه😂توام خداکنه باشه😂

کاش یکی بود دوسم داشت... 
یعنی چی؟  یعنی بی بی چت مثبت کاذب بود؟

مشکوک بود آخه فکر کنم زیر ده دقیقه ننداخته بود. بعد نیم ساعت رفتم دیدم هاله داشت، روز موعدم بود زیاد دلم و خوش نکردم. فرداش vitasign  زدم منفی بود

کاربر خیییلیییی قدیمی، 📌عضویت قبل👈 93😯(چقدر روزها و ماه ها و سالها زود میگذره😬). 📎سه ساله منتظرم... برای زود باردار شدنم صلوات میفرستی دوست عزیزم؟ 🌹

اره‌گلی

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
خخخخ وای نمیدونم منم میرم امروز خداکنه باشه😂توام خداکنه باشه😂

ان شاء الله که هدیه ی شوهرت تو شمکت باشه    

2706