2703
2553

ولی وجدانا اگه جالب بود به بقیه تایپیکام هم یه نگاه بندازین

حالم وقتی خوب میشه که از قفس آزاد شم ..قفس خود خواهی..قفس گناه...قفس نادانی..قفس بی عرضه گی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من داستان زندگیمو تو اولین تایپیک گفتم

خونواده شوهرم انگار از یه کره دیگه اومدن عجیب غریب و همه جور آدمی توشون پیدا میشه از طلبه و وکیل ومهندس بگیر تا کلاه بردار ودلال و...

حالم وقتی خوب میشه که از قفس آزاد شم ..قفس خود خواهی..قفس گناه...قفس نادانی..قفس بی عرضه گی

چند ماه پیش شوهرم با یکی از برادراش با برادر بزرگترشون سر جای پارک ماشین دعواکردن وکار به فحش ناموسی کشید

برادر شوهر وشوهرم رفتن ازش شکایت کردن به جرم فحش رکیک وناموسی و مزاحمت ولی خب چن وقت بعد ماجرا فیصله پیدا کرد وپیگیری نکردن

حالا دو روز پیش احضاریه دادگاه اومده دروخونش حکم جلبش صادر شده

2714
شوهرت از برادرش شکایت کرده؟

شوهرم همراه برادر دیگش از برادر بزرگترشون شکایت کردن چون خیلی بیشعوره و تا یه چیزی پیش میاد فحش ناموسی میده