2733
2734
عنوان

بچه های طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 38 پست
خدا را شکر که گذشت  از اون موقع یه 8 سالی میگذره

خیلیا پدرو مادرشونو باهم از دست میدن اونم پدر و مادر خوبو شما که میگی پدرت اذیت میکرده مطمئن باش اگه باهمم بودن با کلی مشکل اعصاب و روحی و روانی بزرگ میشدی درست مثل خود من اما خداروشکر که میگی مادر خوبی داشتی از زندگیت لذت ببر جان دلم⚘

💚فصل آشناییه ما سبز خواهد ماند باقی...💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه طلاقم.مادرم ولم کرد.نه راضی نیستم.اما سعی میکنم قوی باشم.

ببخشید میشه بگید چند سالتون بود که مادرتون رفتن؟؟

با پدرتون و نامادری زندگی میکنین؟؟

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری
دختر منم ۱۰سالشه

سلام

منم دخترم ۱۰ سالشه

باباش اصلا اونو نمیبینه؟؟ چطور رفتار میکنین تو این سن که بچه به بلوغ میرسه یا نزدیک بلوغه کمتر آسیب ببینه؟؟سراغ پدرشو نمیگیره؟؟

2728
سه سالم بود پدر ومادرم طلاق گرفتن.

واقعا سخته

خدا بهتون سلامتی بده

تو شرایط طلاق قرار گرفتم

دختر ۱۰ ساله و پسر ۶ ساله دارم

نه میتونم این زندگی رو ادامه بدم

نه حسرت های بچه هامو بعد طلاق ببینم

سلام منم دخترم ۱۰ سالشه باباش اصلا اونو نمیبینه؟؟ چطور رفتار میکنین تو این سن که بچه به بلوغ میرسه ...

عزیزم پدرشو میبینه اما  یک دوستی داره  که اصلا پدرشو هم خیلی خیلی کم میبینه شاید سالی یک بار  اما روحیه خوبی داره  بستگی به شرایط بعد طلاق داره  اینم بگم همه چی عادی میشه  درسته وجود پدر لازمه و شکی نیست اما گاهی بیم بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد

واقعا سخته خدا بهتون سلامتی بده تو شرایط طلاق قرار گرفتم دختر ۱۰ ساله و پسر ۶ ساله دارم نه میتون ...

همه آدمها توی زندگیشون حسرت یک چیزی رو می خورند یکی حسرت پدر یکی حسرت مادر یکی حسرت سلامتی و حسرت دهها چیز دیگه ...نگران حسرت خوردن نباش  ببین بچه ها کنار پدر حالشون بهتره یا در غیاب پدر روحیه بهتری دارن  کدوم به نفعشونه 

بد بودن طلاق  کاملا نسبیه  و مطلق نیست  گاهی طلاق   بسیار کمک  کننده و  راه حل خوبیه  وقتی طرفت بیمار روحیه کنترل رفتار نداره  پرخاشگری می کنه  ...آخه والدی که صلاحیت والد گری نداره  بودنش بهتره یا نبودنش

2738
عزیزم پدرشو میبینه اما  یک دوستی داره  که اصلا پدرشو هم خیلی خیلی کم میبینه شاید سالی یک ب ...

ممنونم از شما

درست میگید، خدا کنه با کمترین حسرت بزرگ بشن