1874
2106
عنوان

کادو برام لباس عرقی اوردن

2289 بازدید | 92 پست

کادو برای اینکه قبول کردم بچه خواهرشوهر رو بیارم لباس عرقی اورد مادرشوهرم منم لباسو دادم گفتم برید بیرون صد سال سیاهم بره بچت نی نی نمیارم که با پچمم اینجوری رفتار شه خواهرشوهرم افتاده بود به دست و پام منم گفتم قبول نمیکنم شوهرم گف بخوابم من نمیزارم رفتن اونام کارم اشتباه یوده؟؟

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

چقد بد نوشتی خودت بخون متنو

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2050

خوابتو داری تعریف میکنی؟

بگیر بخواب عزیزم داشتی خواب میدیدی

پی پیش پیش😴

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃

بچه خواهرشوهرت با توعه مگه

به خاطر لباس دعوا کردی یا بچه

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡

یادس بخیر ۹سالم بود عمم برام لباس عراقی بلنده اورده بود بعد گفت بهم گفتن بزرگ شدی اینوبرات اوردم تاالانم هس ۵نفرتوش جامیشن🤣🤣

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2051