2737
2734
عنوان

حامله هستم شوهرم تهدید به طلاقم کرد

1885 بازدید | 133 پست

هفت هفته هستم بخاطر مادرشوهرم دعوامون شد شوهرم بهم گفت پیرت لعنت منم پدرم مرده خیلی دیونه شدم یه استکان و لیوان زدم شکستم از خونه قهر کرد رفت یه ساعت بعدش اومد فکر کردم اومده دلجویی اما اومد گفت دیگه نمیتونم تحملت کنم طلاقت میدم اشک تو چشمام جمع شد گفتم پس بچه تو شکمم چی میشه گفت بعداً درموردش تصمیم میگیرم 

روانی هست از دوران عقد فهمیدم که روانی هست اما خانواده ها نذاشتن طلاق بگیرم حالا هم که هفته ی هفتم هست بفکر سقط افتادم 

خدا لعنت کنه همچین مردی رو که باعث شده من به فکر سقط و طلاق بیفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم وقتی اینجوریه نه خودتو اذیت کن نه اون بچه 

اون بچه بیچاره چه گناهی داره 

سقطش کن انقد درد نکشه اون بچه خودتم جداشو

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..
2738

سقطش کن چون نهایت تا ۱۲هفته میتونی.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

غلط کرده عصبانی شده زر مفت زده 

حرص نخور برا کوچولوت بده

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

من دلم نمیخواد اینو بگم

ولی اگر مطمئن نیستی سقطش کنی بهتره😔

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706