2137
2106

بخدا قصد مسخره بازی ندارم.واقعا دارم میترسم باس.ن سمت چپم انگار یهو میره رو ویبره انگار یه رگی داخلش به شدت نبض میزنه و خیلی ناجور تکون میخوره.کاملا احساس میکنمو پام یجوری میشه .دارم میترسم دیگه از سر شب همینه😭😭😭

😐

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

2149

خب تیک میزنه ولش کن اینم تاپیک زدن داشت

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭
2050

سم آخر شب

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛                                      ⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ   ㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──

نترس با نبض باسن هیشکی نمرده😂😂😂

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2087

خخخخ طبیعیه منم گاهی اینجور میشم همون گرفتگی و اینهاس

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدندوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤ᅟ
1718