2737
2734
من ایشونو نمیشناسم  ولی  برای طلاقم  یکی از همکارام  گروه حقوقی وکلای پیروز رو & ...

من اسم این وکلایی که میگید رو تو اینترنت سرچ کردم این سایتو  اورد http://vokalayepirouz.com/خیلی  خوبه همه اطلاعات تماسشون هست . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست سال بود در بدترین شرایط زندگی کردم و از ترس نتونستم از همسرم شکایت کنم تا جدا شوم .سه تا وکیل عوضکردم تا همسر سابقم با اون وکلا حرف میزد و تهدیدشون میکرد بعدش دیگر پیگیر کار من نمیشدن تا اینکه به واسطه ی یکی از موکلین آقای عباس شریف پور این وکیل رو دیدم و ایشون کار وکالت من رو قبول کردن الحق که وکیل شجاعی هستن و ترس برای ایشون معنایی نداره و تمام تلاششون رو برای گرفتن حق موکل انجام میدن .خ پیگیر کارام بودن و تونستم با کمک ایشون از همسر سابقم جدا شوم خداروشکر که با ایشون آشنا شدم و کار وکالتم را انجام دادن شماره همراه ایشون ۰۹۱۱۳۴۴۳۱۲۹ 

سلام عزیزان. به نظر من دکتر امین گلریز که قبلا هم خودشون قاضی بودن عالی هستند. ایشون خیلی با سواد و پیگیر هستند و در پرونده من خیلی موفق بودند. اینم شنارشون 09120899917

2731

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران میتواند انتخابی باشد که افرادی که درگیر یک پرونده حقوقی باز هستند از آن بهره ببرند ، وکیل ها مسائل حقوفی مختلف موکلین خود را اداره میکنند. بهترین وکیل تهران ممکن است نماینده و وکیل حقوقی فردی که متهم به جرم و جنایت و یا درگیر مسائل دیگری مانند طلاق است،باشد.

با به وجودآمدن مشکلات و مسئله های قضایی و قرارگرفتن در ابهام های حقوقی انتخاب بهترین وکیل تهران میتواند برای تمام ساکنین شهر تهران و حتی دیگر شهرستان ها جزو اولین اولوت های افرادی که درگیر پرونده هستند، باشد.

در بسیاری از این موارد ، شرایط بد روحی و فشارهای عصبی ایجاد شده در مورد مشکلات فرد،امکان بررسی کامل و تصمیم گیری صحیح و درست در باره انتخاب وکیل را از او سلب میکند.

حتی در مواقع بسیاری، حتی در موقعیت های بسیاری افراد سودجو در این مواقع سعی میکنند با عناوین تقلبی وکالت با سوء استفاده مالی از شرایط بد افراد با توجه به اینکه کمکی به انها نمیکنند، بلکه باعث اختلاف و اختلال در زمان و هزینه انها میشوند بنابراین انتخاب بهترین وکیل تهران بسیار دشوار است.

https://xn--mgbg1fo99b.com/بهترین-وکیل-تهران/

بهترین وکیل تهران بهترین وکیل تهران میتواند انتخابی باشد که افرادی که درگیر یک پرونده حقوقی باز ...

من اینارو نمی شناسم ولی خودم برای زمینی که مشکل ورثه داشت و تقریبا 7 سال بود که درگیرش بودم به گروه حقوقی وکلای پیروز مراجعه کردم همونطور که قول دادن توکمترین زمان مشکل من حل شد و به حقم رسیدم 

من تیم وکلای پیروز رو بهتون معرفی می کنم

چون خودم ازشون کمک گرفتم و راضیم ازشون واقعا کارشون عالیه

من کارای طلاق مو رفتم پیششون شوهر م یه آشغال عوضی بود که انقدر آشنا داشت سه سال بود طلاقم نمیداد

از پشت تلفن هم مشاوره حقوقی میدن .۰۲۱-۲۶۶۴۱۸۷۸

سلام من از رشتم من ده سال زندگی خ سختی داشتم همسرم مهندس بود بیرون یه فرشته ولی خونه همش منو میزد بدم میزد حالا زدن ب کنار اصلا متعهد به زندگی زناشویی نبود یه مرد هوس باز ک هیچی حالیش نبود همش با دیگران بود با وجود اینکه من میدونستم ولی با پرویی تمام به کارش ادامه میداد خ برا زندگیم تلاش کردم انقدر ظاهر خوبی داشت ک حتی خانوادم هم باور نمیکرد شایدم باور میکرد ولی ابرو براشون خ مهم بود .منم از ترس ابرو و خانوادم همش صبر کردم تا اینکه واقعا دیگه نمی تونستم تحمل کنم جلوی من تلفن میزد قرار میزاشت انگار ک من اصلا تو خونه ادم نبودم .یه بار خواستم خودکشی کنم ولی جرعت نکردم تا اینکه دوستم ک البته خودش هم جدا شده بود چون شوهرش شیشه ای بود منو با اقای شریف پور وکیل تو رشت اشنا کرد وقتی باهاش حرف زدم خ ارامش گرفتم گفت کمکم میکنه تو حق الوکاله خدایی باهام خ راه اومد .شوهرم اول حاضر ب طلاق نبود چون نمیخواس یه قرون مهر نده .حتی خواست وکیلم رو بخره ولی این وکیل تن ب این کار نداد حتی همه چی رو بهم میگفت  .ولی وقتی اوضاع در دفاع دادگاه و رای خوب پیش رفت و حکم به نفعم بود  بخشی از مهرم رو داد و حاضر به طلاق شد و من با اون  پولی ک از مقدارمهرم  گرفتم خونه گرفتم تونستم برم سرکار .الان شکر خدا خ ارامش دارم و واقعا مدیون  این وکیلم.شمارش رو هنوز دارم 09113443129 هست.امیدوارم هیچ زنی اینجور به خاطر ابرو و خانوادش اذیت نشه

2738

توروخدا هر وکیلی میگیریدبااین موسسات حقوقی قراردادنبندید

مث شرکت هستن

پول رو میگیرن

میدن چنتا کاراموز وکالت

هیچ نتیجه هم نمیگیرید که هیچی

امکان شکایت و اعتراض ندارید

دادمون به هیچ جا نمیرسه

من متاسفانه باتبلیغ و دروغ و فریب با موسسه سفیران صلح وقانون تو هفت حوض قرارلادبستم

پول رو گرفتن هیچ کاریم نکردن

قراردادم ی  جوری بستن نمیشه شکایت کرد ازشون

خدالعنتشون کنه

حروم بشه پولم

حق الوکاله که هیچی

فرصتی که ازم سوخت و ضرری که تو پروندم کردم رو چجوری جبران بشه

خدا میدونه

توروخدا پیش هر کی رفتید ازین موسسات کارچاق کن بنام موسسه حقوقی نرید

پول میکشن بالا

چنتاکارآموزم دارن کار  رو میدن به اونا

نتیجه م که معلومه چی میشه

من گول خوردم با دکترسهیل کبیری موسسه سفیران صلح قانون تو هفت حوض قراردادبستم

خدالعنتش کنه

پول گرفت

تلفنم جواب نمیده

قراردادم یکجوری نوشته دستم به جایی بند نیس

شکایتم که فقط کانون وکلا

نهایتا اخطار بدن بهش

باتبلیغ کار میگیره میده به چنتاکاراموز ازشهرستان سمنان و دماوندو...میان براش کاراشو بکنن

بنظرم خودتون کلرتون رو پیش ببرید فقط از وکیل کمک و مشاوره بگیرید

هربار مشاوره م بین70تا100میدید

تمام

من و پدر و همسرم که تابحال وکیل گرفتیم سرمون کلاه رفته

همه رو هم میگن خودمون انجام بدیم

خیر نبینن اونهایی که پول حروم میخورن

پرونده م به ضرر موکلشون میشه

نیلوفرجان من تعریف خانم دکتر تقا را زیاد شنیده بودم تا اینکه امروز خودم ازش یه مشاوره حقوقی گرفتم.یعنی بعد از نیم ساعت که باهاش حرف زدم خداشاهده وقتی گوشی را قطع کردم انگار آبی روی آتیش ریخته باشی اونقدر آروم بودم که نگو.خدا واقعا خیرش بده.تنها وکیلیه که در دسترسه و مشاوره تلفنی ها را خودش ارائه میده.یه آرامش خاصی هم داره که آدم هی دلش میخوادباهاش حرف بزنه.اسمش کیمیا تقا.دکتر کیمیا تقا. خیلی هم باسواده. من که اگه خدای نکرده بازم مشکلی داشته باشم بهش زنگ میزنم.

2706