2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ماهی یا هر دو ماه یکبار مریض میشه بیشتر گلودرد و حالت سرماخوردگی بعضی وقتا تب 

چندسالشه؟چرا اینهمه زیاد مریض میشه؟

من پسرم وقتی مریض میشه هیچ علامتی نداره فقط تب

متنفرم از تب متنفرم

اره دیگه.بچه ها اولین‌علامت‌مریضی شون تب هست

یعنی من راضیم خودم تیکه تیکه بشم ولی نبینم بچه ام تب میکنه هر وقت ک تب میکنه ناخودآگاه دست وپام گم میکنم خیلی از تب میترسم الانم ۳روزه تب کرده دعا کنید زود خوب شه

به نظرم میشه تا حدودی مدیریت کرد اول اینکه ویروس باعث بیماری بشه مثلا دفعه قبل پسرم پیش دختر عمه سرماخوردش بود مریض شد یا اینکه شرایط طوری نباشه که سرما بخوره مثلا پسرم آب بازی زیاد میکنه یا بستنی بی وقت بخوره مریض میشه حدود دو هفته پیش مریض شد دکتر میگفت حساسیته ولی فک کنم کرونا بود که اونم دوستم و بچش اومدن خونمون هم اونا مریض شدن هم پسر من پاییز کمتر ولی زمستون که اوج مریضی باید هوا متعادل باشه تا مریض نشه.دندون در آوردنم بچرو ضعیف میکنه و باعث تب و مریضی میشه 

یعنی من راضیم خودم تیکه تیکه بشم ولی نبینم بچه ام تب میکنه هر وقت ک تب میکنه ناخودآگاه دست وپام گم م ...

شاید کروناست

بچه های من دو سه هفته پیش داشتن.یه کوچولو سرفه میکردن ولی تب و بیحالی داشتن. بردم دکتر داروها رو مصرف کردن خیلی بهتر شدن

تب خیلییی بده.محاله یک‌دهم تب داشته باشه بچه و من‌تا صبح بتونم بخوابم.همون دو سه هفته‌پیش نوبتی تب میکردن من چهار پنج شب نمیتونستم بخوابم

یعنی من راضیم خودم تیکه تیکه بشم ولی نبینم بچه ام تب میکنه هر وقت ک تب میکنه ناخودآگاه دست وپام گم م ...

دکتر بردی؟علائم دیگه نداره ؟من همه اونایی که گفتم تو مریضی پسرم که هر دفعه میشه دخالت دارن که دقیق خودم نمیدونم باید چیکار کنم که جلوگیری بشه تمام سعیمم میکنم.تب خیلی بده با بجه شب بینیش کیپ بشه یا از شدت سرفه زیاد حالش بهم بخوره منم حاضرم تمام درد و بلا تو تنم باشه بچم مریض نشه اونم با شوهری که درک نداره هر دفعه بعد مریضی پسرم بهش گفتم که من بهت اون موقع نیاز دارم کمک نمیکنی حداقل سرکوفت نزن

2706