2726

بعد ازدواجم مثل همون دوستی نازتونو میکشه و از دلتون در میاره؟ما ی ساله باهمیم این مدت همه جوره محبت کرده نازمو کشیده چیزایی ک دوس داشتمو خریده ولی میترسم بعد ازدواج اینجوری نباشه

هرجور فک کنی همون میشه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من که فرق نکرده...مثل همون دوران دوستیه

کلا آدمی نیست که خیلی کلامی قربون صدقه بره ولی با رفتاراش خیلی نشون میده

از دوران دوستی تا الان همینه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ماتوعقدیم ۵ سال دوست بودیم رفتارش همونه نازمومیکشه نمیزاره باهاش قهر کنم هی گل میخره برام ولی خودم حس میکنم یکم عادی شدم براش 

هرچی ادم غمگینه ریخته تونی نی سایت 😁😁ادم وقتی میاد غم وغصه ادمارو میبینه فقط ولی چیکارکنم کاربری قبلیموگفتم لغوکردن باز اومدم نتونستم دووم بیارم معتاد نی نی سایت شدم انگار 😅😅😅

من باشوهرم یکسال چت میکردیم ولی فقط درحد چت بود نمیدونم اصلا اسمش دوستی بود یان چون همو ازنزدیکم ندیدیم تو اون مدت چه برسه خرید و بیرون رفتن و... !!اخرشم بهش گفتم اگ قصدت ازدواجه رسمی بیا جلو اگرم ن که بسلامت اولش یکم از شرایط گفت که درست بشه بعد بیاد ولی من زیر بار نرفتم که ادامه بدم به چت کردن  الان عقدم و تغییری نکردی رقتارش خداییش ولی خب الان چون همو میبینیم وقت میگذرونیم وابسته ترشدیم

2706