1874
2106
عنوان

چقدر نفهمن

468 بازدید | 43 پست

وقتی بچه ای لاغره یا چاقه خود مادرش بهتر از هر کسی میدونه لازم نیست بهش بگن چرا این اینجوریه چقدر لاغره یا چاق 

چقدر این ادما نفهمن احمق

اطراف شمام هم دارین ؟!

این ادما انرژی منفی و حال خراب کنن و همه جا پیدا میشن 

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙

چون نفهمن گلم حرص نخور گاون گاو

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنید تا نینیم سالم به دنیا بیادیه عده یه جوری میگن شوهر کردن هنر نیست انگار تو مجردی دکترای فیزیک هسته ای گرفتن و چار پنج تا قانون به فیزیک اضافه کردن😏😏😏😏😏

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

بچه چیه به خودِ من میگن فلانی چقدر لاغری 😐 خو به تو چه 

𝓚𝓲𝓶 𝓣𝓪𝓮𝓱𝔂𝓾𝓷𝓰 🐻   چیزی بگو     حرفی بزن از فردا     اما نه آنقدر تلخ که دلم بلرزد    و  نه آنچنان زیبا    که باورم نشود .. 
2050

ارررع داریم غصه نخور چون همه دارن

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم

هرکی نظر داد سریع تو هم در مورد بدن اون نظر بده.

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                        راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀jesus christ

بله خیلی زیاد 

خیلی بهم‌ میگن چقدر لاغری و...:/

(تیروئیدم پر کارِ باز نریزین سرم کلاس نزار)

کاش فقط همین بود چاقی و لاغری تقریبا دست خودته ی سریا میگن چرا انقدر قدت کوتاه:|

<BTS>

تا دلت بخواد . دخترجاریم لاغره خودش به اندازه کافی حرص میخوره به خاطر لاغریش اطرافیانم رو مخش میرن اعصابشو بهم میریزن یه کاری کردن اینم مدام چشمش به بچه های ماست به دخترش میگه که فلانی تپله تو چرا لاغری و رو مخ ماهم میره 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

برادر زادم بیش از حد لاغره خب ماهم نگرانیم زنداداشم دختره ساده ای میگه شما ببریدش دکتر من سر درنمیارم 

یکی اگه چیزی میگه واسه دلسوزیه جبهه گرفتن نداره که عزیزم

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

بچه من لاغره سه سالشه یه نفر هست هر بار میبینه میگه وا چرا اینقدر لاغره دکتر بردیش !جالبه همین ادم بچه دار شده بچش کم وزنو لاغر من از ترسم تا حالا بهش چیزی نگفتم غصه بخوره 

2051