2726

جادویی ک رنگ سفید دارد را جادوی سفید میگویند. 

ی ببرسفیدم داشتیم تو پزشک دهکده. فک کنم جادو سفیدم کار خودشه😁

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره جادوی سفید خوبه .یعنی برای انجام شدن یه کار یا براورده شدن خواسته از نیروی طبیعت(باد،خاک،آتش و آب و نیروی ماه) استفاده بشه که خطری نداره و اگر درست و اصولی انجام بشه جواب میده

در تضادش جادوی سیاه برای براورده شدن خواسته از نیروی شیطان استفاده میشه و شخص با استفاده از جادوی سیاه درخواست کمک به شیطان میفرسته

اره جادوی سفید خوبه .یعنی برای انجام شدن یه کار یا براورده شدن خواسته از نیروی طبیعت(باد،خاک،آتش و آ ...

لطفا لطفا توضیح بیشتری میدی 

خواهش می کنم 

مثلاً برای جذب خواسته مون دقیقا چطوری باید ازش استفاده کنیم 

سید اکبر برگی سرکتاب دقیق می گیره و هر سحر و طلسمی  وجادویی داشته باشید تو سرکتابش مشخص می کنه و براتون تضمینی درست می کنه و من نتیجه گرفتم و شماره  اش را اینجا می گزارم کسی مشکل داشت زنگ بزنه09195409018