2737
2739
عنوان

دعانویسی و طلسم

262 بازدید | 15 پست

سلام دوستان تو شمال یا تهران کسی که دعا یا طلسم رو واقعا بتونه از بین ببره کیو سراغ دارین طلسمم خیلی سنگینه پیش چند نفر بزرگ رفتم قدرتشو نداشتن تور خدا کسایی جواب بدن که واقعا جواب گرفتن نه فقط شنیدن که مثلا فلانی خوبه

قوی ترین راه رو شیخ بهایی گفته

۷۰ بار سوره الرحمن رو به اب بخون، با ابش غسل کن طوری که اب نره تو فاضلاب، یه جا خوندم تو حموم یا دستشویی نباشه

یه تشت بذار زیرپات و غسل کن و ابشو بریز پای درخت و گیاه

سخت ترین ها هم باطل میشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کل سوره الرحمن؟ خودتون دیدید کسی واقعا نتیجه بگیره؟

من انجتم دادم وااااااااقعا نتیجه داد. 

قشنگ با شوهرم همه توافق هامونم کرده بودیم جدا بشیم. بعد غسل بطرز عجیبی مثل قبل خوب شدیم. 

ولی فقط سوره الرحمن نبود.  

تو نت سرچ کن ایات رقیه

اونا رو ب اب بخون هم بخور هم غسل

من انجتم دادم وااااااااقعا نتیجه داد.  قشنگ با شوهرم همه توافق هامونم کرده بودیم جدا بشیم. بعد ...

عزیزم خیلی ممنونم خدا خیرتون بده، ببخشید امکانش هست لینک ایات رقیه که خوندید رو بگذارید چون نسخه های متفاوت داره، 70 بار الرحمن خیلی طول میکشه در طی چند روز به اب بخونم اشکال داره؟ یا باید پشت سر هم بخونم؟ من طلسم صعبی درم سالهات باطل نمیشه ...

عزیزم خیلی ممنونم خدا خیرتون بده، ببخشید امکانش هست لینک ایات رقیه که خوندید رو بگذارید چون نسخه های ...

من از این استفاده کردم 

https://persianv.com/ahkam/باطل-کردن-طلسم-به-روش-قرآنی.html

من از این لینک  استفاده کردم. 

سایت دایی ابراهیم هم تو همین نی نی سایت باهاش اشنا شدم. مطالبش شاید بدردت بخوره

2738
عزیزم کل سوره الرحمن؟ خودتون دیدید کسی واقعا نتیجه بگیره؟

بله

کلش

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من از این استفاده کردم  https://persianv.com/ahkam/باطل-کردن-طلسم-به-روش-قرآنی.html ...

عزیزم خیلی خیلی ممنونم، خیلی لطف کردید، با دائی اشنایی دارم، من سوره بقره رو هم دو ماه نیم هر روز خوندم اما طلسمم باطل نشد. خود دائی هم گفته اگه صعبی ..... فلان جور باشه با بقره باطل نمیشه، من تنها چیزی که نتیجه شو دیدم و از فایل دایی هست نماز باطل و سحر حضرت زهراست که سحر رو به ساحر برمیگردونه... ولی ادامه ندادم نتونستم یعنی، الان میخوام شروع کنم دوباره. اگه خدا بخواد سوره رحمن که گفتید رو هم میخونم. من نمیدونم چطوری میخوان جواب پس بدند اونایی که طلسم میگیرند، قطعا تو نسلشون اثر بدش میدونه 

درمورد نماز حضرت زهرا چه نتیجه ای دیدی؟

برای من چند نفر طلسم گرفتند، یکشون تا پای مرگ رفت ، مامانم هم میدونست میخونم خواهش کرد دیگه نخونم، منم متاسفانه ادامه ندادم... نماز حضرت زهرا واقعا جواب میده ولی باید طولانی مدت بخونی

عزیزم خیلی خیلی ممنونم، خیلی لطف کردید، با دائی اشنایی دارم، من سوره بقره رو هم دو ماه نیم هر روز خو ...

سلام چجوری سحر به صاحبش برمیگرده به منم بگو که دلم خوونه

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
برای من چند نفر طلسم گرفتند، یکشون تا پای مرگ رفت ، مامانم هم میدونست میخونم خواهش کرد دیگه نخونم، م ...

راهنماییم کن 

برای بازگشت سحر به صاحبشه؟

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
راهنماییم کن  برای بازگشت سحر به صاحبشه؟

سلام، باید نماز باطل السحر حضرت زهرا رو بخونید، از سایت ابراهیم دائی بگیرید، تو فایل دائی گفته هفت روز بخونید، کافی نیست، اینقدر ادامه بدید تا نتیجه بگیرید

2706