2726
عنوان

هیچ وقت دلم نمیخواد بچه دار شم

547 بازدید | 37 پست

با اینکه عاشق بچه هام ولی حس میکنم نگه داری ازشون خیلی سخته بزرگ کردنشون واقعا مسئولیت میخواد 

بعضی اوقات فک میکنم اگه بچم دختر باشه و یکی ازش سواستفاده کنه یا خدایی نکرده بلایی سرش بیاد چی؟ 

اگه یه موقعی عاشق یه ادم اشتباه بشع و دیگه هیچ وقت شاد زندگی نکنه چی؟

واسه چی یه ادم دیگه رو بدبخت کنم

نمیخوام خدا قهرش بگیره شکر نعمتش ولی خود من هیچ وقت مامانمو واسه به دنیا اوردنم نمیبخشم خیلی واسمون زحمت کشیده همه ی جوونیشو گذاشته ولی من هیچ وقت نمیتونم زحمتاشو جبران کنم اونم هیچ وقت نمیتونه یه سری چیزا رو درست کنه💔

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤

بنظرم شما نياز ب يه مشاور داري عزيزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید بچت بشه یکی مثل بوعلی سینا یا امیرکبیر یا هزارتا ادم مفید دیگه....از کجا معلوم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

جدا از موضوع بچه،تو بقیه موارد زندگیت هم اینجوری استرس و اضطراب داری؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
بنظرم شما نياز ب يه مشاور داري عزيزم

چرا؟ 

فقط حس میکنم نمیتونم مسئولیت بزرگ کردن یه ادم دیگه رو قبول کنم 

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤
جدا از موضوع بچه،تو بقیه موارد زندگیت هم اینجوری استرس و اضطراب داری؟

اره راجب همه چی 

شایدم بخاطر شرایط بدمه خیلی تو موقعیت عذاب اوریم

دقیقا تا وقتی کاملا شرایط درست کردن رفاه و آسایش یه آدم دیگه نداشته باشه بهتره بچه دارنشه

ببینم من مخالف بچه دارشدن نیستم اما تو وقتی اونقدر مسئولیت پذیر نشدی یا اطلاعات کافی برای درست تربیت کردن رو نداری 

عشق حرفی تو خالیست
بچه فقط دق میده مخصوصا پسرا که لجبازن مگه اینکه مامانش یه آدم ریلکس بیخیال باشه که اونم تبعات خودشو ...

گاهن که عصبی میشم سر مامانم داد میزنم بعدش که پشیمون میشم به خودم میگم اگه بچم اینجوری سرم داد بزنه نصفش میکنم 

بچه تا وقتی بچه اس عاطفه داره بعد که بزرگ شه همه چی یادش میره

نگو این حرف رو من دوتا بچه دارم پسرم ۷سالشه دخترم دوماهش وای وای نگم واست از حس شیرین بچه داری من که دخترم رو از بس بوسش می کنم فشارش میدم میترسم یجاش بزنه بیرون وقتی نگات میکنه و میخنده میخوای واسش غش کنی البته با حرفات درمورد اینکه کسی اذیتش نکنه و سواستفاده ....اینا منم خیلی نگرانم 

نمیشه از حس قشنگ مادر شدن گذشت😍

من خیلی دوس دارم تجربه کنم مامان شدنو ب نظرم حس بی نظیریه😍

زندگی ب من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بردارم و فردا را ب او بسپارم...     خدا جونم عااااشقتم  
2706