2726

تحت بعضی شرایط صبر باعث میشه حرمتا حفظ شه 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گاهي اره

و گاهي ازت يه توو سري خور ذليل در مياره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
کاملا درست ولی بعضیا سواستفاده میکنن 

دقیقا بعضیا همیشه برای سو استفاده حاضرن

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

بستگی داره به مورد و موقعیتش 

اما سالهاس به ایم نتیجه رسیدم که با توجه به دوره و زمانه و‌تغییرات منفی و شدید جامعه نباید سکوت کرد نباید صبر کرد و نباید اونقدر احترام گذاشت که بشه وظیفه 

این نیز بگذرد
بستگی داره به مورد و موقعیتش  اما سالهاس به ایم نتیجه رسیدم که با توجه به دوره و زمانه و‌تغییر ...

موافقم 

ولی وقتی ج بعضیا را ادم میده و اوناهم دشمن میشن چ باید کرد؟؟؟

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

آره تقریبا. برای مادرم برای خودم. من درمقابل خانواده شوهرم که فجییییییع آبرومو بردن زجرم دادن صبر و سکوت کردم جواب ندادم ... الان به من به خودم و حسن نیتم ایمان آوردن

آره تقریبا. برای مادرم برای خودم. من درمقابل خانواده شوهرم که فجییییییع آبرومو بردن زجرم دادن صبر و ...

یعنی برای تو تاثیر مثبت داشته؟

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2706