2733
2734
عنوان

پوسیدگی شدید دندان در شیرخواران و کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 27060 بازدید | 113 پست
نگران نباش عزیزم قبل اینکه دیر بشه ببرش یه دکتر خوب من تعریف خانم دکتر آذر نوش رو شنیدم 

منم پسرم و بردم پیش خانم دکتر آذر نوش خدا خیرش بده خیلی راضی بودم خانم خیلی باشخصیتی هر جا برم تعریفشو می کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون موقع که من این تاپیک زدم دخترم دو سالش بود الان چهارسالشه

طبق نظر دکتر اون موقع مدارا کردیم و با فلوراید تراپی جلو پیشرفت پوسیدگی گرفتیم تا دقیقا یک ماه پیش که دخترم از دندون درد شکایت داشت

بعد کلی پرس و جو و تحقیق بردمش پیش دکتر عشقی تو اصفهان با بیهوشی دندونای دخترم ترمیم کرد 

خدا خیرش بده کارش عالی بود و فعلا راضیم چون تازه یک ماهه و انشا الله که مشکلی پیش نیاد 

چهار تادندون جلو را کشید 

دوتا نیش جلو را روکش رنگ دندون زد و هفت تا آسیاب هم عصب کشی و روکش کرد و یه دندون آسیابش هم قابل ترمیم نبود کشید 

در واقع 14 دندون را همزمان کار کرد و کلا با بیهوشی و ریکاوری دو ساعتی طول کشید 

این را گفتم برا مامانایی که احیانا مشکل من دارن نگران نباشن و بیهوشی نفعش بیشتر از ضررش هست و دکتر عشقی دندانپزشک اطفال هم کارش عالی و واقعا برا ما که ارزش داشت این همه راه بریم اصفهان و انجام بدیم

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731

سلام 

پسر منم مثل دختر شماست. متاسفانه 4 تا دندوناش جلوش در فک بالاکاملا از بین رفته. دندونای کرسیش هم داره از بین میرند.

می خواستم بپرسم که چقدر هزینتون شد؟

به خاطر دندوناش دارم دق میکنم. اگه برای شیر شب باشه همه بچه ها باید دندوناشو ن خراب بشه. بچه های جاریهام مدام تو شب شیر میخورند.

Lilypie Pregnancy tickers

من برای درمان پوسیدگی دندان پسرم رفتم کلینیک وصال خیلی از دکتر ها می ترسید اما با معرفی دوستم رفتم این کلینیک خدایی خیلی دکتر های خوبی داره و رفتارهاشون با بچه ها خیلی خوبه . من که راضی بودم عزیزم می خوایی برو اونجا خودت از نزدیک متوجه حرفم میشی .

پیام براتون فرستادم سهره جان

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2738
اون موقع که من این تاپیک زدم دخترم دو سالش بود الان چهارسالشه طبق نظر دکتر اون موقع مدارا کردیم و ب ...

سلام هزینش چقدر شده دندونای بچه منم دارن میبوسن خیلی ناراحتم تازه یکسال وچهارماهسه

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
چرا زودتر نبردیش دکتر که کار به کشیدن نرسه؟ پسر من چون شبها شیر زیاد میخورد چهار تا از دندوناش پوسید ...

کجا بردید عزیزم منم بردم دندانپزشک گفت کاری نمیشه کرد 

لطفا بگید کجا بردید ک تا دیر نشده ی فکری بکنم براشون خیلی ناراحتم

برای پسر منو بدون بی هوشی انجام داد. ده دقیقه هم نمیشد! مگه دندون بچه چقدره کلا! پوسیدگیشم البته چون ...

تو رو خدا بگید کجا بردید بچه هاتونو من نگران دندونای پسرمم بردمش دندون پزشک گفت کاری نمیشه کرد

اون موقع که من این تاپیک زدم دخترم دو سالش بود الان چهارسالشه طبق نظر دکتر اون موقع مدارا کردیم و ب ...

سلام عزیزم برای دندونای جلوش کاری نکرد؟ هزینه ی این کارا چقدر شد؟

سلام هزینش چقدر شده دندونای بچه منم دارن میبوسن خیلی ناراحتم تازه یکسال وچهارماهسه

هزینه دندانپزشکی 2200 شد و هزینه بیهوشی 550 

جمعاً 2750 برای ترمیم و روکش کردن 9 دندان .و کشیدن 5 تا

قبلش پیش یه دکتر دیگه برده بودم برام ده میلیون برآورد کرد که از کارش هم مطمئن نبودم 

خدا خیر بده دکتر عشقی هم دقیق کار میکنه و هم خیلی خیلی منصف هست

الان 6 ماه هست که دندونای دخترم درست کرده خدا را هزار بار شکر مشکلی نداشتیم 

چند نفر از همکارا و آشناها هم بعد من رفتن که راضی هستن

هزینه دندانپزشکی 2200 شد و هزینه بیهوشی 550  جمعاً 2750 برای ترمیم و روکش کردن 9 دندان .و ...

مرسی عزیزم دوتا دندونا پسرم پوسید ه ان ببرمش حتما پیشش

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
سلام عزیزم برای دندونای جلوش کاری نکرد؟ هزینه ی این کارا چقدر شد؟

هزینه را تو پست قبلی توضیح دادم عزیزم

دندونای جلو متاسفانه قابل ترمیم نبودن و پوسیدگیش زیاد بود به اجبار کشیدیم دیگه

اگه قبل این مرحله ببری قطعا ترمیم میکنه که هزینه اش هم بیشتر قطعا تا کشیدن که ارزشش را داره 

2706