2726
عنوان

پوسیدگی شدید دندان در شیرخواران و کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 27045 بازدید | 113 پست
یه دفعه اینجوری شد آخه قبلن فقط سیاه شده بود در عرض دو ماه پودر شد ریخت تو اوج کاری اداره دیر متوجه شدم
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان زرد شدن رسیدن نزدیک لثه اش هیچی نمیتونه با جلو دندوناش گاز بزنه با دندونای کنارش گاز میزنه کارم شده گریه زاری براش
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
نه بخاطر اهن نیست. دکتر گفت شیر شب از 12 شب تا 5 صبح چون بزاق تولید نمیشه امکان پوسیدگی زیاده هر شب قبل خواب مسواک بزن

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

مسواک نه نمیشه بزنی
خوب این دندانهای جلو باز درمیاد. خیلی نگران نباش فقط مواظب ان دندان کرسی باش که شش سالگی درمیاد چون دایمی هست

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

بنظرم ببرش متخصص دندانپزشک اطفال. مرخصی بگیر و یه وقت فشرده دو روزه بگیر به دندوناش کامل برس. گناه داره. از حالا زوده دندون نداشته باشه اونپقت اگه نتونه درست بجوه مشکل معده و.گوارش پیدا میکنه
LilySlim Weight charts
شیر که میخورد تو شب کلا آویزون بود بهم دختر بزرگم هم همین بود ولی خدا را شکر مشکلی پیش نیومد تازه علاوه بر شیر خودم شیر خشک هم میخورد ولی این یکی فقط شیر خودم میخورد دکتر میگه شاید لاکتوز شیرت بالا بوده یا به یه ماده غذایی حساسیت داشته مواد نگهدارنده بعضی غذا ها نمیدونم هر کوفتی بوده بدبختم کرده فعلا ولی من میگم قطره اهن + شیر مدت دار که خیلی میخورد عامل اصلی هست
2706